خانه » گوناگون » گردشگری » بازدید از مکان‌های دیدنی شهر فرارا

بازدید از مکان‌های دیدنی شهر فرارا

فرارا یکی از زیباترین و مهم ترین شهر های ایتالیا است که شمال این کشور و ناحیه امیلیا رومانیا واقع شده است. آمار ها نشان می دهند که این شهر بر اساس سرشماری های سال 2016 جمعیتی در حدود 134 هزار نفر دارد. یکی از دلایلی که باعث می شود این شهر از نظر جغرافیایی مهم باشد، وجود کانال پو دی وولانو در آن است که فرارا را به بولونیا متصل می کند. همچنین از آنجایی که در این شهر جاذبه های تاریخی و فرهنگی فراوانی وجود دارد، فرارا در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. برای آشنایی با مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر ما را در ادامه همراهی کنید.

فرارا

جاذبه های گردشگری فرارا

قلعه استنسه

یکی از مهم ترین دیدنی های این شهر که در طول سال افراد زیادی از آن دیدن می کنند، قلعه استنسه نام دارد که در نزدیکی کانال پو دی وولانو ساخته شده است. قلعه استنسه یک بلوک آجری است که چهار برج نگهبان دارد و در زمان خود به عنوان یکی از مستحکم ترین قلعه های نظامی شناخته می شده است. باستان شناسان باور دارند که این قلعه زیبا در 1385 میلادی و توسط نیکولاس استه دوم ساخته شده است. این قلعه سبکی رنسانسی دارد اما در آن لایه هایی از باروک نیز دیده می شود.

کاخ دی دیامانتی

از دیگر دیدنی های برتر این شهر می توان به کاخ دی دیامانتی اشاره کرد. این کاخ زیبا که در قرن 17 میلادی ساخته شده، زمانی محل اقامت خانواده پاتزینی محسوب می شد اما در حال حاضر از آن به عنوان یک مرکز فرهنگی استفاده می شود. در طبقه اول این کاخ گالری معروف فرارا وجود دارد که در آن می توانید با آثار هنری زیادی از هنرمندان قرن 18 و 19 آشنا شوید. از جمله مهم ترین این هنرمندان می توان به افرادی مانند ماریو پالتزا، استفانی لوسیو، لوچتینو پراردی و فدریکو گالیمی اشاره کرد. این ساختمان معماری نئوکلاسیک دارد و در نوع خود منحصر به فرد محسوب می شود.

کاخ چیفونیا

فرارا

کاخ چیفونیا در مرکز شهر واقع شده و متعلق به خانواده استه ها می باشد. استه ها مهم ترین خاندان این شهر محسوب می شوند که قلعه معروف استنسه نیز مربوط می شود. این کاخ زیبا که معماری کلاسیک دارد در قرن 14 میلادی ساخته شده است. در حال حاضر بخشی از این کاخ به موزه تبدیل شده که در آن می توانید با آثار هنری و تاریخی که این خانواده در طول سال ها جمع آوری کرده اند آشنا شوید. در پشت کاخ چیفونیا یک باغ زیبا وجود دارد که بازدید از آن نیز به شدت توصیه می شود.

کلیسای جامع فرارا

کلیسای جامع فرارا یک کلیسای کاتولیک رومی است که در سبک بیزانس ساخته شده است. این کلیسای قرن 12 که به سنت جورج اهدا شده، برای سال ها به عنوان اصلی ترین مرکز مذهبی در شهر شناخته می شود. نه تنها معماری نمای این کلیسا در نوع خود منحصر به فرد می باشد، بلکه در داخل آن نیز می توانید با شگفتی های فراوانی رو به رو شوید. قسمتی از این کلیسا نقاشی های مذهبی دارد و در بخش دیگر آن مجسمه هایی از میکل آنژ مشاهده می شود.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *