خانه » گوناگون » گردشگری » لیست دیدنی‌های زیبای شهر اسن

لیست دیدنی‌های زیبای شهر اسن

اسن یکی از شهر های بزرگ آلمان است که در غرب این کشور و در ایالتی به اسم وستفالن واقع شده است. سرشماری هایی که در سال 2017 صورت گرفته حاکی از این است که شهر اسن جمعیتی بالغ بر 580 هزار نفر دارد. این بدان معنی است که اسن بعد از کلن و دورتموند به عنوان سومین شهر بزرگ در وستفالن به شمار می رود. جالب است بدانید که این شهر در سال 2010 به عنوان پایتخت فرهنگی در اروپا انتخاب شد. اگر دوست دارید در مورد جاذبه های گردشگری شهر اسن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

اسن

جاذبه های گردشگری اسن

مجموعه صنعتی معدن زغال سنگ زولورین

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری که در این شهر وجود دارد، مجموعه صنعتی معدن زغال سنگ زولورین می باشد که در طول سال افراد زیادی از آن دیدن می کنند. یکی از لقب هایی که به مردم وستفالن می دهند، معدنچی ها می باش چرا که این مجموعه برای قرن ها به عنوان بزرگترین معدن زغال سنگ در اروپا شناخته می شد. مجموعه صنعتی معدن زغال سنگ زولورین در سال 1820 احداث شده است. در حال حاضر جالب است بدانید که این معدن زغال سنگ در سال 2001 به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

باغ گیاه شناسی Grugapark

از دیگر دیدنی های این شهر که توصیه می شود بازدید از آن را در لیست خود قرار دهید، باغ گیاه شناسی Grugapark می باشد. این باغ گیاه شناسی زیبا که در شرق اسن قرار دارد، در سال 1927 افتتاح شده است. در باغ گیاه شناسی Grugapark بیش از هزار و پانصد گونه گیاهی مختلفی نگهداری می شود که بازدید از آنها می تواند یک تجربه دلنشین را برای شما رفم بزند. بسیاری از قسمت های این باغ در طی جنگ جهانی دوم نابود شد ولی به مرور زمان مورد مرمت و بازسازی قرار گرفتند.

ویلای Hügel

اسن

ویلای Hügel یکی از زیباترین ساختمان های شهر است که در سال 1870 توسط خانواده ای به اسم آلفرد کروپ ساخته شده است. این ساختمان تا پایان جنگ جهانی دوم به عنوان اقامتگاه این خانواده به شمار می رفت. در سال های اخیر اما ویلای Hügel به عنوان یک گالری هنری تغییر کاربری داده است که در آن آثار هنری زیادی از جمله نقاشی هایی قرن بیستمی نگهداری می شوند. یکی از برجسته ترین قسمت های این مجموعه، حیاط زیبای آن می باشد که در آن چندین فواره و فضای سبز نسبتا بزرگی قرار دارد.

موزه روهر

در این شهر تعداد زیادی موزه وجود دارد که بدون تردید مهم ترین آنها مربوط به موزه روهر می شود. این موزه به عنوان یکی از مهم ترین مکان های دیدنی در اسن نیز به شمار می رود. شما می توانید در موزه روهر با چندین بخش مختلف آشنا شوید. بخش شماره یک این موزه به حیات طبیعی تعلق دارد و شما می توانید با آن آثار مختلفی مواجه شوید. بخش شماره دو محل نگهداری آثار هنری است که قدمت برخی از آنها به قرن 14 میلادی بر می گردد. بخش سوم که بزرگترین بخش نیز می باشد، مربوط به آثار تاریخی است.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *