خانه » گوناگون » گردشگری » بازدید از دیدنی‌های شهر زیبای لوبک

بازدید از دیدنی‌های شهر زیبای لوبک

لوبک یکی از شهر های بندری آلمان است که شما می توانید با آن در شمال این کشور و در ایالتی به اسم اشلسویگ-هولشتاین آشنا شوید. آخرین سرشماری های انجام شده نشان می دهد که این شهر جمعیتی در حدود 220 هزار نفر دارد. از لوبک به عنوان اصلی ترین بندر شمال آلمان که در امتداد دریای بالیتک قرار دارد، یاد می شود. جالب است بدانید که این شهر یکی از مهم ترین بخش های گردشگری است و به دلیل بنای های معروف گوتیکی که دارد در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. اگر دوست دارید با مهم ترین جاذبه های گردشگری لوبک آشنا شوید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

لوبک

جاذبه های گردشگری لوبک

هولستین تور

یکی از زیباترین جاذبه های این شهر که در تمام دنیا شناخته می شود، هولستین تور نام دارد. این بنا در واقع یک دروازه است که در قسمت جنوبی این شهر واقع شده است. معماری زیبای گوتیکی این دروازه باعث شده تا افراد زیادی در طول سال از آن دیدن کنند. جالب است بدانید که هولستین تور به عنوان چهارمین جاذبه گردشگری پربازدید در تمام آلمان شناخته می شود. بررسی ها حاکی از این است که این دروازه زیبا در سال 1464 بنا شده است. خوشبختانه بافت این دروازه در طول جنگ جهانی آسیب ندیده و به همین دلیل بافت اصلی آن حفظ شده است.

رودخانه تریو

از دیگر دیدنی های این شهر می توان به رودخانه تریو اشاره کرد که در مرکز آن واقع شده است. این رودخانه که طولی 124 کیلومتری دارد، از روستایی به اسم Gießelrade سرچشمه می گیرد و در نهایت به دریای بالیتک می ریزد قایق سواری یکی از مهم ترین تفریحاتی است که شما می توانید در رودخانه تریو انجام دهید. در راستای این رودخانه طبیعت زیبایی قرار دارد که بازدید از آنها می تواند یک تجربه فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند.

کلیسای ماری مقدس

لوبک

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، شهر لوبک به داشتن معماری گوتیک معروف است. یکی از مهم ترین سازه های گوتیک که در این شهر وجود دارد، کلیسای ماری مقدس می باشد. این کلیسای زیبا که در سال 1250 میلادی ساخته شده است، به عنوان اصلی ترین مرکز مذهبی در شمال آلمان شناخته می شود. برج های دو قلو این کلیسا از جمله اصلی ترین بخش های آن هستند که ارتفاعی 45 متری دارند. رنگ فیبروزی برج ها باعث می شود که شما بتوانید به راحتی کلیسای ماری مقدس از هر نقطه ای از شهر تشخیص بدهید.

کلیسای پیتر مقدس

یکی دیگر از بناهای مذهبی مهم این شهر که بهتر است بازدید از آن را در لیست خود قرار دهید، مربوط به کلیسای پیتر مقدس می شود. این کلیسا از جمله بناهایی است که در قرون وسطی ساخته شده است. معماری زیبای کلیسای پیتر مقدس باعث شده تا افراد زیادی از سراسر اروپا برای مشاهده آن به این شهر سفر کنند. علاوه بر این، در داخل این کلیسا آثار تاریخی و هنری فراوانی وجود دارد که بیشتر آنها توسط افراد مختلف به کلیسای پیتر مقدس اهدا شده اند.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *