خانه » گوناگون » گردشگری » بررسی مکان‌های دیدنی شهر برمرهافن

بررسی مکان‌های دیدنی شهر برمرهافن

برمرهافن یکی از مشهور ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و در ایالتی به اسم برمن واقع شده است. سرشماری هایی که در سال های اخیر صورت گرفته نشان می دهد که این شهر بندری جمعیتی در حدود 112 هزار نفر دارد. از برمرهافن به عنوان تنها شهر آلمان یاد می شود که در امتداد دریای شمال قرار دارد. همین موضوع باعث شده تا برمرهافن اهمیت بالا داشته باشد. جالب است بدانید که برمرهافن در سال 2005 به عنوان شهر دانش در آلمان انتخاب شد. اگر دوست دارید با مهم ترین جاذبه های گردشگری این کشور بیشتر آشنا شوید، ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

برمرهافن

جاذبه های گردشگری برمرهافن

باغ وحش برمرهافن

اگر با خانواده از این شهر دیدن می کنید، مسلما بهترین مکان برای بازدید، باغ وحش برمرهافن به شمار می رود. این باغ وحش که در سال 1912 بازگشایی شده است، به عنوان یکی از قدیمی ترین باغ وحش ها در اروپای غربی به شمار می رود. جالب است بدانید که در باغ وحش برمرهافن بیش از 350 گونه مختلف جانوری نگهداری می شوند که از میان مهم ترین آنها می توان به مواردی مانند خرس قطبی، زرافه و کرگدن اشاره کرد.

موزه نیروی دریایی آلمان

از دیگر موزه های مهم این شهر که در طول سال افراد زیادی از آن دیدن می کنند، می توان به موزه نیروی دریایی آلمان اشاره کرد. این موزه که در سال 1975 بازگشایی شده است، به صورت کامل شما را با تاریخچه نیروی دریای و تمام اختراعات آنها در طول جنگ های جهانی آشنا می کند. یکی از مهم ترین قسمت های موزه نیروی دریایی آلمان مربوط به یک کشتی بسیار قدیمی می باشد که سال 1380 تعلق دارد. این کشتی در سال 1962 در نزدیکی رودخانه وسر کشف شده است.

زیردریایی ویلهلم باوئر

برمرهافن

یکی دیگر از جاذبه های مهم گردشگری این کشور که بهتر است بازدید از آن را در لیست خود قرار دهید، زیردریایی ویلهلم باوئر می باشد. این زیردریایی که در سال 1945 ساخته شده است، یکی از مهم ترین ادوات جنگی آلمان ها در طول جنگ جهانی اول به شمار می رفته است. در حال حاضر این زیردریایی در بخش های جنوبی شهر قرار دارد و شما می توانید از آن بازدید کنید. آمار ها نشان می دهد که زیردریایی ویلهلم باوئر یکی از 5 جاذبه پر بازدید در این منطقه به شمار می روند. جالب است بدانید که طول این زیردریایی 76 متر می باشد.

مرکز مهاجرت آلمان

یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این کشور که بیشتر تور های گردشگری بازدید خود را از آن شروع می کنند، مربوط به مرکز مهاجرت آلمان می شود. این مجموعه در واقع یک موزه است که شما می توانید با آن در مرکز شهر آشنا شوید. در این موزه می توانید با تاریخ مهاجرت مخصوصا از آلمان به ایالات متحده آشنا شوید. یکی از مهم ترین قسمت های این موزه مربوط به آلبرت انیشتین می شود. او به همراه بسیاری دیگر از دانشمندان مهم آلمان در زمان حکومت نازی ها از آلمان به آمریکا و سایر کشور های دنیا مهاجرت کردند.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

هانوفر

سفر به شهر زیبای هانوفر در آلمان

هانوفر یکی از مهم ترین شهر های آلمان است که در شمال این کشور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *