خانه » گوناگون » گردشگری » هر آنچه باید از جاذبه‌های ارلانگن بدانیم

هر آنچه باید از جاذبه‌های ارلانگن بدانیم

ارلانگن یکی از شهر های مهم آلمان است که شما می توانید با آن در جنوب این کشور و در ایالتی به اسم بایرن آشنا شوید. سرشماری هایی که در سال های اخیر صورت گرفته نشان می دهد که این شهر جمعیتی در حدود 105 هزار نفر دارد. از ارلانگن به عنوان یکی از مهم ترین مراکز دانشگاهی آلمان یاد می شود به طوری که در آن بیش از 45 هزار دانشجو زندگی می کنند. دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ یکی از اصلی ترین مراکز آموزشی در ایالت بایرن به شمار می رود. اگر دوست دارید با برخی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر بیشتر آشنا شوید، ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

ارلانگن

جاذبه های گردشگری ارلانگن

برگکیرشوایه

یکی از مهم ترین اتفاق هایی که در این شهر می افتد، جشنواره آبجو خوری به اسم برگکیرشوایه می باشد. این جشنواره که به مدت 12 روز در این شهر برگزار می شود، یکی از برجسته ترین آبجو خوری ها در جهان به شمار می رود. در طول این 12 روز بیش از 1 میلیون نفر از شهر دیدن می کنند. براورد می شود که در طی این جشنواره، درامدی چند میلیون یورویی نسیب ساکنین شهر می شود. اگر دوست دارید در برگکیرشوایه شرکت کنید، باید در اوایل ماه اکتبر به این شهر سفر کنید.

رود رگنیتس

در این شهر چندین مکان طبیعی زیبا وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها رود رگنیتس می باشد. این رود که از فراکونی سرچشمه می گیرد، در نهایت به رودی بزرگی به اسم ماین منتهی می شود. این رود فضای زیبایی خلق کرده و به همین دلیل بازدید از آن می تواند یک تجربه فراموش نشدنی را برای شما رفم بزند. این رود که بیش از 58 کیلومتر دارد، یکی از بهترین قسمت ها برای انجام فعالیت هایی مانند ماهیگیری و رفتینگ می باشد. در سال های اخیر در نزدیکی رود رگنیتس امکانات رفاهی فراوانی را فراهم کرده اند.

باغ گیاه شناسی ارلانگن

ارلانگن

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر که بهتر است بازدید از آن را در لیست خود قرار دهید، باغ گیاه شناسی ارلانگن نام دارد. شما می توانید با این باغ در مرکز شهر آشنا شوید. اگر به دنبال مکانی آرام می گردید که چند ساعتی در آن به آرامش فکر کنید، بهتر است از این باغ گیاه شناسی زیبا دیدن کنید. این باغ که تحت مالکیت و اداره دانشگاه شهر می باشد، بیش از 4 هزار گونه مختلف گیاهی را در خود جای داده است. یکی از مهم ترین بخش های باغ گیاه شناسی ارلانگن مربوط به قسمت گیاهان کمیاب می باشد.

باغ وحش شهر

اگر با خانواده خود از این شهر دیدن می کنید، بهتر است از باغ وحش دیدن کنید. از این مجموعه به عنوان یکی از برترین باغ وحش ها در ایالت بایرن یاد می شود. جالب است بدانید که در باغ وحش شهر بیش از 400 گونه مختلف جانوری زندگی می کنند. از جمله مهم ترین حیوانات این مجموعه می توان به مواردی مانند زرافه، فیل، گورخر، خرس قطبی و فیل اشاره کرد. در طول سال بیش از 350 هزار نفر از این مجموعه دیدن می کنند.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

اولم

سفر به شهر زیبای اولم در آلمان

اولم یکی از شهر های زیبای آلمان است که شما می توانید با آن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.