خانه » گوناگون » گردشگری » لیست مکان‌های دیدنی در شهر رویتلینگن

لیست مکان‌های دیدنی در شهر رویتلینگن

رویتلینگن یکی از شهر های زیبای آلمان است که شما می توانید با آن در جنوب این کشور در ایالتی به اسم بادن-وورتمبرگ آشنا شوید. سرشماری هایی که در سال های اخیر توسط موسسه آمار آلمان صورت گرفته نشان می دهد که این شهر جمعیتی در حدود 120 هزار نفر دارد. مکان های طبیعی که در شهر رویتلینگن وجود دارد، تقریبا در تمام آلمان منحصر به فرد می باشند و به همین دلیل در طول سال توریست های زیادی از سراسر اروپا از آن دیدن می کنند. اگر دوست دارید با برخی از مهم ترین جاذبه های گردشگری رویتلینگن آشنا شوید، ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

رویتلینگن

جاذبه های گردشگری رویتلینگن

رود ارمس

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، این شهر به داشتن مکان های طبیعی متعدد و منحصر به فرد معروف می باشد. رود ارمس از جمله مهم ترین این مکان های طبیعی می باشد که بازدید از آن به شدت توصیه می شود. این رودخانه که از رشته کوه های آلپ سرچشمه می گیرد، یکی از زلال ترین رود ها در آلمان به شمار می رود. در امتداد این رود چندین پل سنگی وجود دارند که قدمت برخی از آنها به بیش از 800 سال پیش باز می گردد. رود ارمس در نهایت به رودی بزرگتر به اسم نکار می ریزد.

کوه Achalm

یکی دیگر از مکان های طبیعی این شهر که در طول سال افراد زیادی از آن دیدن می کنند، مربوط به کوه Achalm می شود. این کوه که در 20 کیلومتری شمال شهر قرار دارد، برای قرن ها به دلیل موقعیت مناسبی که دارد، به عنوان مرکز حکومت نورمن ها به شمار می رفته است. امروزه شما می توانید در بالا این کوه با خرابه های قلعه ای آشنا شوید که بر اساس شواهد به دست آمده در سال 250 میلادی ساخته شده است. این خرابه های از جمله معدود سازه هایی هستند که قبل از ورود رومی ها به آلمان به وجود آمده اند.

کلیسای سنت ماری

رویتلینگن

درست مانند سایر شهر های آلمان، در رویتلینگن نیز یک کلیسای قدیمی و مهم وجود دارد که با نام کلیسای سنت ماری شناخته می شود. این بنا که سبکی گوتیکی دارد در سال 1545 میلادی ساخته شده است. کلیسای سنت ماری که برای رضایت مریم مقدس پیشکش شده، برای قرن ها یکی از معدود مکان هایی بود که مسیحی ها می توانستند در آن نوزادان خود را غسل تعمید بدهند. معماری گوتیکی کلیسای سنت ماری یکی از بهترین نمونه های گوتیک مذهبی در قرن 15 به شمار می رود که توسط آلبرت گشتاپو ساخته شده است.

موزه هنر شهر

در این شهر چندین موزه مختلف وجود دارد که بدون شک مهم ترین آنها مربوط به موزه هنر شهر می شود. این مجموعه محلی برای آشنایی با هنر قرن 12 تا 20 میلادی به شمار می رود. در موزه هنر شهر بیش از 1500 اثر هنری وجود دارد که در میان آنها می توان با آثار مهمی همچون نقاشی سیب زمینی سبز از مالفرد ملینگوت آشنا شد. علاوه بر این، در محوطه این موزه همیشه چند نمایشگاه دائمی و موقف وجود دارد.

منبع: www.parsi1.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

اولم

سفر به شهر زیبای اولم در آلمان

اولم یکی از شهر های زیبای آلمان است که شما می توانید با آن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *