خانه » سبک زندگی و خانه داری » متفرقه » مناسبترین تور مسافرتی برای من کجاها میتواند باشد؟

مناسبترین تور مسافرتی برای من کجاها میتواند باشد؟

یکی از شیرین ترین مباحثی که در اینترنت و گوگل سرچ میشه مبحث مسافرت و گردش هست و بحث داغ  تورهای مسافرتی

به طوریکه روزانه هزاران بار کلمات تور سرچ میشود و هر کس بر اساس سلیقه و لذتهایش یک شهر را سرچ میکند و در کنار این همه سرچ ها افرادی هستند که نمیدانند کجا سفر کنند یا کدام شهر برایشان جذاب تر خواهد بود ، برای همین این مقاله را برای شما آماده کردیم تا با چهار تا از شهرهای جذاب و فوق العاده توریستی ایران آشنا شوید و کمکی باشد برای انتخاب مناسبترین تور مدنظرتان.

سفر به مشهد شهر طلایی

جاذبه های گردشگری مشهد را اکثر بازدید کنندگان این شهر نمی شناسند. بسیاری از افرادی که به شهر مشهد می روند تنها به زیارت در حرم مطهر رضوی پرداخته و به مناطق دیگر این شهر نمی روند. حتی بسیاری از بازدید کنندگان این شهر از موزه امام رضا که در حرم قرار دارد نیز بازدید نمی کنند.ممکناستهر سال زائر حرم باشی و رواق ها و اماکن داخل حرم را نیز نشناسی و یا اتفاقی با آنها برخورد کنی .از حرم که می آیی بیرون یک چرخی کوتاه در بازار رضا می زنی و بعدش هم خداحافظ . اما تور مشهد برای شهری دیدنی و زیبا است ، شهری که منطقه گردشگری کم ندارد . خود مشهدی ها هم که از اماکن مشهد با خبرند سعی می کنند از امکانات این شهر به خوبی استفاده کنند و بریا مدتی هرچند کوتاه از شهر فاصله بگیرند.

برای مسافران نیز اگر اطلاعات کافی از دیدنی های مشهد داشته باشند قطعاً مسافرتی بسیار پربار ترو بهتر را خواهند گذراند . مشهد شهری است که اماکن تفریحی و گردشگری آن در سایه حرم امام هشتم قرار گرفته و به جرات می توان گفت از لحاظ سرمایه  گذاری و منابع طبیعی جزو بهترین شهرهای ایران است .رستوران های درجه یک و مجتمع های تجاری پر رونق ، مجتمعهای تفریحی بزرگ ، برترین های پارک های آبی جهان ، مجموعه هتل های درجه یک و با کیفیت های متفاوت چیزی است که در هرشهری به جز مشهد بود تک تک آنها می توانست یک مقصد نهایی باشد برای سفر یک مسافر . تجربه شخصی من این است که سالها به مشهد رفت و آمد داشتم و بجز حرم و بازار رضا جایی نرفته بودم . اما وقتی به یکی دو مکان دیگر سر زدم به تکاپو افتادم تا سفر خود را پر بار تر کنم . بی شک دیدن کلات نادری و باغ گیاهشناسی و رستوران های مختلف مشهد و پارکهای آبی این شهر را از بهترین خاطرات سفرم به مشهد است . اکنون برای رفتن به مشهد بسیار راغب ترم تا زمانی که فقط به حرم و بازار می رفتم و هر بار سعی می کنم دو سه مکان جدیدرا بازدید کنم . شما نیز برای اطلاعات بیشتر و بهتر می توانید به سایت ما مراجعه کنید و با اطلاع از اماکن دیدنی این شهر همسفر ما شوید در تورمشهد .

سفر به تبریز شهر اولین ها

تبریز از آن دسته شهرهای قدیمی است که اتفاقات تاریخی بسیاری در آن رخ داده است و تجربه های تاریخی فراوانی را داراست و تاریخ زنده ویژگی مهم این شهر است.نام این شهر نیز در لیست زیباترین شهرهای ایران قرار دارد.

شهری تمیز و مردمی که به یکدیگر بسیار وابسته اند و به یکدیگر بسیار کمک می کنند. تنها شهر ایران است که متکدی ندارد و اتباع خارجی در آن مشغول به کار نیستند و یک شهر صنعتی به تمام معناست. زندگی لاکچری در تور تبریز بی معناست ولی بسیار خوب زندگی می کنند و به نسبت بسیار مرفه هستند.وقتی به این شهر سفر می کنید انواع برند ها را در این شهر مشاهده می کنید . مردم تبریز علاقه زیادی به شیرینی جات دارندوباقلوا با چای ازبهترین تنقلات وپذیرائی های ایشان است . حیف و میل نمی کنند و مردمی اصراف کار نیستند ولی زندگی را به خود سخت نمی گیرند .از هرجای ایران که فکر بکنید می توانید یک تابلو درطبیعت  تبریز بیابید بنابراین خیلی نیاز به سفر به نقاط دیگر کشور نمی بینند . کویر و جنگل و کوه و دریاچه و دشت و برف و یخچال و رودخانه و اماکن تاریخی وسیاسی همه و همه دریک شهر جمع شده است .برای دیدن این شهر بهار و تابستان و پائیزو زمستان ندارد  و هر فصلی زیبائی خود را دارد . بهار که شد دشتهای پرازشقایق و چمن و تابستان خنک و لذت بخش و پائیزدل انگیز و درختان رنگ رنگ پائیزی و زمستانی با چهره زمستان حقیقی و برف و ورزشهای زمستانی  . آذری زبانها در تبریز گویی به وطن خود بازآمده اند و غیر آذری ها نیز از لهجه شیرین و برخوردگرم مردم تبریز لذت خواهند برد و براستی که همه جای ایران سرای من است.

سفر به قشم جزیره شگفتیهای هفتگانه

قشم بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس است که در تنگه هرمز قرار دارد. جزیره قشم به ‌دلیل داشتن غارها، جنگل‌ها، دره‌ها، سواحل زیبا و مراکز خرید مختلف یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران است. جزیره ای زیبا و بسیار بزرگ و به نوعی بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا یعنی تمامی جزیره هایی که این وسعت را داشته اند اعلام استلال کرده و کشوری تشکیل داده اند و قشم بزرگترین جزیره ایست که کماکان به ایران خود را وابسته می داند.

انتخاب تور قشم برای یک سفر کوتاه مقصد حسرت برانگیزی است ، زیرا نمی توان تمام زیبائی های جزیره قشم را در یک سفر چند روزه ببینید و یا زیبائی های آن را احساس کنید . اما آب دریا را نتوان کشید /هم به قدر تشنگی باید چشید . این روزها دیگر زمان کافی برای یک سفر طولانی وجود ندارد و خیلی ها فقط درحد سه یا چهار روز می توانند زمان بگذارند.

زمان بسیار کم استو اماکن دیدنی قشم بسیار، پس چه کنیم؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم از تورهای قشم فاراگشت استفاده کنید ما با برنامه ریزی دقیق و مناسب هر فصل و با بهره گیری از لیدرهای محلی و مجرب و متعهد  توانسته ایم بالاترین درصد رضایتمندی را از سفرها به دست بیاوریم و این را مدیون همکاری مسافرین و لیدرها و کارکنان این آژانس بوده است . تور قشم را با تمام زیبائی هایش از دره ستارگان  گرفته تا جزیره ناز و هنگام و جنگل حرا تا درگهان  همراه شما هستیم و توصیه هایو شرایط  لازم را برای بهترین انتخاب برای شما فراهم می آوریم.جزیره قشم نیاز به معرفی چندانی ندارد و جزو دوست داشتنی ترین شهر های توریستی ایران است .اگر شما تا کنون قشم نرفته اید و یا رفته اید و از سفر خود راضی نبوده اید و یا به نوع دیگری می خواهید این سفر را آغاز کنید ف سفر خود را با تورهای اختصاصی قشم فارا گشت کوروش کبیر آغاز کنید . منتظر تماس و همراهی شما در این سفر هستیم.

سفر به یزد شهر نگین کویر

یزد اولین و بزرگترین شهر خشتی جهان است و از تاریخی‌ترین شهر‌های جهان است. ثبت یزد در یونسکو از این شهر جایگاهی بین‌المللی ساخته و بسیاری از جهانگردان را به سوی آن کشیده است. یزد به شهر بادگیر‌ها و قنات‌ها مشهور است درچشم‌انداز شهر نمای جالبی از بادگیر‌ها دیده می‌شود که باعث تمایز آن از دیگر شهر‌ها می‌شود.بادگیرهائی که برای کویر بزرگ ایران طراحی شده و به نوعی مهندسی پیشرفته را با امکانات حداقلی به نمایش گذاشته است  .در این شهر کافی است تا در زیر بادگیری قرار گیرید تا نسیم خنکی را در گرمای طاقت فرسای تابستان لمس کنید.

 نسیمی که بدون استفاده از هیچ گونه انرژی و تنها در اثر هوش و هنر معماران در خانه‌هایی در میان اقلیم کویری جریان پیدا می‌کند.ویژگی‌های فراوان یزد باعث ساخته شدن القاب زیاد برای آن شده است. شهر بادگیرها، دارالعباده ،دارالمومنین ،دارالعلم و دارالعمل،شهر دوچرخه ها، شهر شیرینی، شهر قنات و قنوت از القابی است که طی سالها مردم آن مفتخر به کسب آن شده اند . به ندرت مسافری پیدا می شود که از این شهر ناراضی خارج شود واین نارضایتی معلول این شهر و مردم آن باشد. مردمی صلح طلب و خوشرو و مودب . دوست داشتنی ترین قسمت این شهر که در تور یزد میبینید صداقت و آرامش آن است و این باعث شده تا جلوه های بصری این شهر نیز بسیار بیشتر و بهتر به چشم بیاید . ما شما را دعوت می کنیم به دیدار این شهر برای دیدن زیبائی هایی که معمولاً در هیچ شهر دیگری به این عظمت و فراوانی دیده نخواهد شد.

در نگاه اول برخی از کویر و خشکی و کم آبی گریزانند ولی یزد نگین سبز کویر مرکزی ایران است و طراوت و شادابی و درختان سرسبز یزد نقطه مقابل تصورات ماست از یک شهر کویری ، هر چند که کویر یزد نیز در نوع خود بی نظیر بوده و جلوه ای از زیبایی باور ناپذیر را به ما نشان می دهد. اگر با تور فاراگشت کوروش کبیر عازم یزد شدید حرفهای بسیاری با شما داریم و لیدرهای مجرب ما در یزد به شما خواهند گفت که چشمها را باید شست  و یزد را چگونه باید دید.

سفر به شهر دلخواه شما

امیدوارم بعد از خواندن این مقاله بتوانید انتخاب مناسبی از شهر دلخواهتان داشته باشید تا یک سفر فوق العاده رو تجربه کنید و اگر نیاز دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید و یا دنبال مجری حرفه ای تور ایرانگردی  با سابقه هستید حتما با ما تماس بگیرید ، پیشنهادات ویژه و جذابی را برای شما خواهیم داشت.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

شرکت برندینگ ادریس

شرکت ادریس با هدف تحول و نوآوری در فضای برندینگ و گرافیک ایران در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.