خانه » اخبار روز » ادامه سریال تیراندازی‌های مرگبار در آمریکا با ۴ کشته و ۳ زخمی

ادامه سریال تیراندازی‌های مرگبار در آمریکا با ۴ کشته و ۳ زخمی

ادامه سریال تیراندازی های مرگبار در آمریکا با ۴ کشته و ۳ زخمی , زنجیره تیراندازی های مرگبار در آمریکا با ۴ کشته و ۳ زخمی دیگر ادامه یافت.

به گزارش فارس شبکه خبری ان بی سی نیوز آمریکا خبر داد در تازه ترین حادثه تیراندازی در آمریکا 4 نفر که یکی از آنها فرد تیرانداز بود کشته شده و 3 افسر پلیس زخمی شدند.

 به گفته مقامات ایالت پنسیلوانیا، فردی مسلح در یکی از مناطق مرکزی این ایالت ناگهان اقدام به تیراندازی کرد که دخالت نیروهای پلیس باعث شد وی کشته شود.

یکی از مقامات پلیس پنسلوانیا گفته است در این حادثه یکی از افسران پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت، یک افسر دیگر در سانحه خودرو مجروح شد و یک افسر دیگر بر اثر شلیک ناکامل گلوله مجروح نشدند.

وی افزود هیچکدام از این جراحت ها جدی نیستند و خطری زندگی این افسران را تهدید نمی کند.

مقامات پلیس و اورژانس پنسیلوانیا به این شبکه خبری گفته اند نمی توانند جزییات بیشتری از این حادثه ارائه کنند.

قتل با تیراندازی که از گذشته هم در آمریکا فراوانی زیادی داشت، این روزها تحت تأثیر حادثه مدرسه «سندی هوک» به یکی از بزرگترین دغد غه های این کشور بدل شده است.

سه روز پیش نیز یک حادثه تیراندازی دیگر در ایالت کلورادو آمریکا 4 قربانی گرفته بود.

در حادثه تیراندازی چند روز پیش به مدرسه ابتدایی «سندی هوک» در شهر «نیوتاون» آمریکا در ایالت «کانتیکت» دست کم 30 نفر کشته شدند که بین 18 تا 20 نفر از آنها کودک بودند.

ناظران، حادثه مذکور را از جمله وحشتناک ترین رخدادهای تاریخ آمریکا می دانند؛ در حادثه مشابهی که در سال 1999 در مدرسه راهنمایی «کلمباین» در ایالت کلورادو رخ داد یکی از دانش اموزان 12 دانش آموز دیگر را به قتل رساند.

قتل با تیراندازی موج گسترده اعتراضات به قوانین حمل سلاح در آمریکا را به دنبال داشته که خواهان اعمال محدودیت هایی بر قوانین حمل سلاح هستند.

در ماده دوم قانون اساسی آمریکا آمده است که «یک ملیشیای بسیار منظم برای حفظ امنیت یک ایالت آزاد ضروری است. این حق مردم برای نگهداری و حمل اسلحه نباید نقض شود.»

 

منبع: فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *