خانه » بازیگران و هنرمندان » 10 نکته خواندنی درباره رضا عطاران

10 نکته خواندنی درباره رضا عطاران

1- عطاران 2 تا 3 هفته بعد از ممنوع الكار شدن در سیما ازدواج می كند و در آن زمان مجبور می شود برای امرار معاش دست به كارهای جالبی بزند. از جمله اینكه با فردی دفتر پخش مواد غذایی دایر می كند و با یك وانت زامیاد آبی رنگ به سوپرماركت ها رفته و مربا، چیپس، پفك و… پخش می كرده است!

2- عطاران از آن دست اهالی هنر است كه علاقه زیادی به فوتبال و هواداری از تیم های سرخابی ندارد. جالب اینكه او به دلیل نوستالژی كودكی اش از فوتبال هایی كه دیده تیم های ملی برزیل و هلند را توامان دوست دارد.

3- او جزو بازیگران و كارگردانانی است كه زیاد سیگار می كشد. خودش می گوید برای 2 سال سیگار را ترك كرده اما نتوانسته ادامه دهد و دوباره شروع به كشیدن کرد.

4- رضا عطاران كلا با كتاب خواندن بیگانه است زیرا مثل خیلی از مردم فرصتش را ندارد. خودش گفته اهل ای میل، اینترنت و فیس بوك هم نیست. او می خواهد موبایل را هم كنار بگذارد تا كلا از دنیای تكنولوژی دور باشد.

5- رضا برخلاف بسیاری از ستاره ها نه ماشین دارد نه دلبسته این چهار چرخ پرزرق و برق است. او پیش از این 5،4 ماشین داشته كه هیچ كدام را دوست نداشته است.

6- برخلاف اینكه خیلی ها فكر می كنند رضا آدم بذله گویی است خودش گفته اصلا بلد نیست جوك تعریف كند و طوری جوك تعریف می كند كه هیچ كس خنده اش نمی گیرد.

7- عطاران در یك خانواده نسبتا پرجمعیت رشد كرده و 4 برادر و خواهر دارد كه هیچ كدام مثل او در كارهای هنری فعالیت نمی كنند. رضا با وجود اینكه سال هاست ازدواج كرده ابتدا با همسرش توافق كرده بود صاحب فرزند نشود تا اینكه 5،4 سال قبل صاحب یك دختر شد.

8- پدر رضا از ابتدا هیچ علاقه ای به شغل او نداشت. آقای عطاران بزرگ كارمند دفتر ترمینال اتوبوسرانی مشهد بوده و زمانی كه رضا در نوجوانی برای گروهی از دوستانش اجرای خانگی داشته از راه می رسد و همه مهمان ها را بیرون می ریزد.

9- مدتی گفته شد عطاران با مدیری قهر است اما خودش گفته به دلیل نوع كارهای مدیری و كاراكترهایش دوست ندارد در كارهای او بازی كند. البته عطاران گفته از خدایش است مدیری در كارهای او بازی كند. این زوج بعد از سال ها از حضور در برنامه ساعت خوش در سریال قلب یخی با یكدیگر همبازی شدند.

10- عطاران سال 1373 در 26سالگی ازدواج كرد. فریده فرامرزی همسر اوست كه ابتدا كار تئاتر انجام می داده، در فیلم هایی مثل صندلی خالی هم بازی كرده و كاندیدای دریافت جایزه هم شده اما امروزه بیشتر كار تدوین انجام می دهد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.