خانه » اخبار روز » اعتراف مرد شکاک به قتل همسر و دوست قدیمی

اعتراف مرد شکاک به قتل همسر و دوست قدیمی

مردی که با تصور وجود رابطه پنهانی همسر و دوستش را به قتل رسانده است در دادگاه جزییات جنایت ها را شرح داد.

به گزارش شرق، این پرونده از خرداد سال گذشته با کشف جنازه زن جوانی به نام مریم در خانه اش در مرودشت استان فارس به جریان افتاد. کارآگاهان جنایی وقتی از وقوع جنایت مطلع شدند به آنجا رفتند و مشاهده کردند فردی از فاصله نزدیک به سوی مریم آتش گشوده و او را به کام مرگ کشانده است.

 

از  آنجایی که سرقتی از خانه انجام نشده بود و از سویی نشانه ای مبنی بر ورود فرد غریبه ای به خانه وجود نداشت، فرضیه ارتکاب قتل توسط شخصی آشنا قوت گرفت و ماموران نام شوهر مقتول را به عنوان مظنون اصلی در پرونده ثبت کردند؛ زیرا محسن از زمان وقوع قتل به طرز مرموزی ناپدید شده بود و به نظر می رسید فرار کرده است.

پلیس سرگرم تحقیقات محلی در خصوص قتل مریم بود که از جنایتی تازه خبر رسید. این بار مقتول مردی به نام کریم بود که در خودرواش به قتل رسیده و قاتل گریخته بود. روی بدن مقتول دوم نیز نشانه ای از درگیری و دفاع وجود نداشت. بنابراین کارآگاهان مطمئن شدند وی نیز توسط فردی آشنا غافلگیر شده و به قتل رسیده است. بررسی های اولیه مدرکی محکم را که بر ارتکاب هر دو جنایت توسط یک نفر دلالت کند، در اختیار پلیس قرار نداد اما هنگامی که متخصصان اسلحه شناسی پوکه های کشف شده در صحنه هر دو جرم را بررسی کردند، نظر دادند هر دو گلوله از یک سلاح شلیک شده است.

در همین اثنا شواهدی به دست آمد که نشان می داد کریم از مدت ها قبل با شوهر مریم رابطه دوستانه داشته. اینگونه بود که تردید ها درباره گناهکار  بودن محسن کاهش یافت و کارآگاهان دامنه تحقیقات خود را برای دستگیری این مرد گسترش دادند.

محسن چندی بعد از ارتکاب قتل بازداشت شد و جرمش را پذیرفت. سپس پرونده با صدور کیفرخواست علیه متهم در اختیار قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. نماینده دادستان در جلسه رسیدگی به این پرونده جرم محسن را با توجه به مدارک موجود و اقاریر وی محرز دانست و خواستار مجازات او شد. اولیای دم مقتول نیز اعلام کردند خواسته شان قصاص محسن است.

در ادامه وقتی نوبت به محسن رسید تا از خودش دفاع کند، در جایگاه ایستاد و خطاب به هیات قضات گفت: «مدتی بود به رفتارهای همسرم شک کرده بودم و تصور می کردم مریم با کریم رابطه دارد. چند بار با وی در این خصوص صحبت کردم اما همسرم منکر می شد و می گفت من بی دلیل بدبین شده ام. اما هر کاری می کردم نمی توانستم خودم را از این فکر خلاص کنم.»متهم ادامه داد: «بالاخره به این نتیجه رسیدم که باید مریم و کریم را به قتل برسانم.

 

برای این کار سلاحی تهیه کردم و روز حادثه بعد از جر و بحث با مریم درباره رابطه پنهانی اش در حالی که از شدت خشم از خود بی خود شده بودم به وی شلیک کردم. سپس سراغ دوستم رفتم و به بهانه ای او را با خودم به سمت محلی خلوت همراه کردم و در میانه راه گلوله ای نیز به سر او زدم و گریختم.»

بنابر این گزارش هیات قضات بعد از شنیدن دفاعیات متهم ختم جلسه را اعلام کردند و برای صدور رای وارد شور شدند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.