خانه » اخبار روز » مایلی‌ کهن : نمی‌خواهند تبانی جمع شود

مایلی‌ کهن : نمی‌خواهند تبانی جمع شود

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود با انتقاد از مسئولان فوتبال کشور سهل انگاری آنان را دلیل گسترش تبانی در فوتبال ایران دانست.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال گهر دورود با انتقاد از مسئولان فوتبال کشور سهل انگاری آنان را دلیل گسترش تبانی در فوتبال ایران دانست.

محمد مایلی کهن که در تمرین پرسپولیس حضور یافته بود در جمع خبرنگاران گفت: اینکه گفته می شود تبانی در کدام بخش فوتبال ما وجود دارد اصلا حرف صحیحی نیست چرا که به طور قطع می گویم تبانی در همه جای فوتبال ایران و حتی راستش را بخواهید فراتر از فوتبال هم وجود دارد.

مایلی کهن در این لحظه متوجه حضور دوربین های تلویزیونی شد و گفت: البته من همه چیز را نمی توانم بگویم چرا که قابل انتشار نخواهد بود اما همین قدر به شما بگویم که تبانی در تمام سطوح فوتبال ایران و حتی جهان و مثلا در جام جهانی هم وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که پس چرا ماجرای تبانی در فوتبال تا این اندازه به چشم آمده و سوژه رسانه ها شده گفت: همان طور که گفتم تبانی همه جا هست اما فوتبال تابلو دارد و به همین دلیل بیشتر دیده می شود. اما این به آن معنی نیست که بقیه جاها کاملا پاک است.

سرمربی گهر دورود در پاسخ به این سوال که جلوی تبانی را چگونه می شود گرفت و چه نهادی موظف به انجام این کار است گفت: مطمئن باشید تبانی قابل پیشگیری است و راه حل آن هم خیلی سخت نیست. مسئولان فوتبال نمی خواهند که تبانی وجود نداشته باشد. سال پیش مدیر یک باشگاه علنا فریاد زد که تیم ما تبانی کرده است اما چه اتفاقی افتاد؟ همان تیم رفت و در آسیا شرکت کرد. این نشان می دهد که عزم راسخ برای جلوگیری از تبانی وجود ندارد. شما فکر می کنید با اینکه یک نفر بیاید بگوید فلان مربی به من زنگ زده حالم را پرسیده و فلان پیشنهاد را داده فدراسیون می آید و کاری می کند؟ دیگر مدرک واضح تر و علنی تر از اینکه فریاد زدند که تیم ما تبانی کرده و هیچ کاری صورت نگرفت. از این بالاتر چه می خواهید؟

سرمربی تیم گهر همچنین درباره مراسم خیریه ای که امروز در تمرین پرسپولیس توسط مسئولان این باشگاه ترتیب داده شده بود گفت: اقدام بسیار مثبتی است و سردار رویانیان به کمک دوستان شان کار بسیار ماندگاری انجام دادند. اما ادامه این حرکات نیاز به تامین بودجه و اعتبار دارد و باید اندیشیده شود که چه منابع مالی برای آن در نظر گرفته شده است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *