خانه » اخبار روز » اجتماعی » اعدام چهار قاچاقچی در اراک

اعدام چهار قاچاقچی در اراک

رئیس کل دادگستری استان مرکزی از اعدام چهار قاچاقچی مواد مخدر در اراک خبر داد.

به خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حکمت علی مظفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای جلوگیری از شیوع مواد مخدر در جامعه و به منظور عبرت  گرفتن قاچاقچیان صبح امروز چهار قاچاقچی مواد مخدر در زندان مرکزی اراک به دار مجازات آویخته شدند.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در امر مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با کسی تعارف نداشته و با جدیت با عاملان تهیه، توزیع و پخش مواد مخدر در سطح جامعه برخورد می کند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: اعدام چهار قاچاقچی که امروز به سزای اعمال خود رسیدند در راستای اجرای احکام اسلامی و اجرای حکم قضایی به اتهام خرید و فروش و حمل مواد مخدر و نگهداری حدود هفت کیلو گرم هروئین و کراک و ماده صنعتی شیشه بوده است.

مظفری با اشاره به جرم این قاچاقچیان بیان داشت: متهم ردیف اول به هویت م ـ ی متولد ۱۳۶۷ به جرم خرید و نگهداری چهار کیلوگرم کراک، متهم ردیف دوم به هویت م ـ ح به جرم نگهداری ۷۸۰ گرم هروئین فشرده، متهم ردیف سوم به هویت الف ـ ع به جرم نگهداری و در معرض فروش قرار دادن ۲۴۳ گرم ماده صنعتی شیشه و سه کیلوگرم حشیش و دو کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک و متهم ردیف چهارم به هویت م ـ ج به جرم نگهداری و خرید حدود ۸۰۰ گرم ماده مخدر شیشه به اعدام محکوم شده بودند.

وی ادامه داد: حکم این افراد در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی اراک صادر و به تایید دادستان کل کشور رسیده بود که سرانجام پس از انجام کلیه تشریفات قانونی به طناب دار آویخته شدند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *