خانه » سرگرمی » دارویی که باعث می شود زنان جذاب برروی مردان اثر نگذارند! داروی ضد خیانت مردان!

دارویی که باعث می شود زنان جذاب برروی مردان اثر نگذارند! داروی ضد خیانت مردان!

محققان داروی وفاداری برای جلوگیری از خیانت مردان به همسرانشان را یافتند. نتیجه تحقیقات ژاپنی ها حاکی از آن است که نوعی دارو می تواند مانع از اغواشدن مردان توسط برخی زنان شود. دانشمندان دانشگاه های وازدا و کیوشو در تحقیقاتشان تلاش کردند اثرات تغییردهنده ذهنی به دلیل استفاده از نوعی آنتی بیوتیک موسوم به minocycline را آزمایش کنند.

نتایج یک تحقیق در سال 2012 نشان داد که بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی که داروی minocycline به آن ها تجویز شده بود، بهبود قابل توجهی را در وضعیت روانی شان از خود بروز دادند.

این موضوع منجر به انجام آزمایشات بیشتر در خصوص اثرات این دارو بر مغز و بیماری ذهنی شد. دانشمندان بر این باورند که فرایندهای التهابی در مغز ممکن است بر روند ذهنی، مزاج  و تصمیم گیری اثرگذار باشند. داروی minocycline دارای اثرات ضدالتهابی و محافظت نورونی است و می تواند به بیماران در اتخاذ تصمیمات منطقی تر کمک کند.

در این مطالعه مردان به دو گروه تقسیم شدند. به گروهی از آن ها طی چهار روز، این دارو و به گروه دیگر نیز دارونما تجویز شد.

محققان هنگامی که به این مردان تصویر زن ها را نشان دادند، از آن ها پرسیدند که چه میزان از 8.58 پوند را به هر یک از  آن ها خواهند داد. همچنین گفته شد در صورتی که این پول را با آن ها سهیم کنند، مقدار آن سه برابر خواهد شد.

سپس به این افراد گفته شد که این  زنان حق انتخاب دارند که پول را سهیم کنند یا این که تمامی  آن را برای خودشان بردارند.

آن ها از 98 شرکت کننده مرد خواستند که به هشت تصویر متعلق به زنان جذاب نگاه کنند و میزان صداقت و همچنین جذابیت آن ها را تخمین بزنند. تمامی زنانی که تصاویرشان به مردان نشان داده شد، از پیش تصمیم گرفته بودند که به مردان “خیانت کنند”؛ بنابراین شرکت کنندگان مرد با شرکای زن ناصادق طرف بودند، اما از این فریب آگاه نبودند. نتایج نشان داد که روند اعتماد کردن مرتبط با جذابیت در مردان افزایش یافت؛ با این حال، هنگامی که به این افراد داروی minocycline تجویز شد، جذابیت هیچ تاثیری بر اعتماد کردن مردان نداشت.

این مطالعه همچنین نشان داد که جذابیت زنان هنگامی که عنصر پول معرفی شد، افزایش یافت. داروی مزبور یک آنتی بیوتیک تتراسیکلین است که برای درمان آکنه، عفونت هایی مانند MRSA و بیماری Lyme به کار می رود و همچنین به بهبود علائم آسم کمک می کند. آزمایشات اخیر نیز حاکی از آن است که این دارو می تواند برای کاهش علائم مرتبط با بیماری های روانی از قبیل اسکیزوفرنی و افسردگی به کار رود.

منبع: isna.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.