خانه » اخبار روز » سقوط مرگبار تازه‌ عروس در چاه متروکه

سقوط مرگبار تازه‌ عروس در چاه متروکه

تازه عروس وقتی صدای آب را از زیر پایش شنید در چشم برهم زدنی بلعیده شد و به کام مرگ فرورفت.

اخبار حوادث – به گزارش ایران 12 ساعت طول کشید تا پیکر بی جان این دختر جوان از چاه متروکه خانه قدیمی بیرون کشیده شد. صبح دیروز چهارشنبه 29 آذرماه ساعت 5/6 عصر دختر دانشجویی به نام معظمه عربپور 20 ساله به همراه خواهر کوچکترش برای شستن دست و صورت خود کنار شیر آب جلوی حیاط خانه رفتند که ناگهان متوجه صدای آب از زیر کنتور آب شدند. معظمه که کمی جلوتر بود بلافاصله کنتور آب را بست و در حالت نشسته بود که ناگهان در برابر دیدگان خواهرش محدثه با خالی شدن زیر پایش به طرز وحشتناکی بلعیده شد.

 

 

وی با داد و فریاد از خواهر کوچکترش کمک خواست و فریاد زد« محدثه کمکم کن» که خواهرش نتوانست. بلافاصله خانواده معظمه با پلیس 110 تماس گرفت و دقایقی بعد مأموران آتش نشانی و پلیس به محل حادثه رسیدند و عملیات امداد و نجات دختر دانشجو را آغاز کردند.

مأموران ابتدا با برداشتن موزائیک  های اطراف با بستن کارگاه چند ساعت تلاش کردند تا دختر جوان را از چاه متروکه قدیمی نجات دهند ولی متأسفانه موفق نشدند. سپس با شکستن در و دیوار خانه و خراب کردن قسمتی از خیابان اسدآبادی با دستگاه کانال کن و جرثقیل و لودر اقدام به تعریض محل حادثه به عرض 4 متر و طول 7 متر کردند.

به گفته محمدجواد مهدوی رئیس آتش نشانی زرند با توجه به این که لوله آب آشامیدنی از روی چاه متروکه قدیمی با عمق زیاد گذر کرده بود نشت آب ناشی از ترکیدن لوله باعث فروکش کردن آن شد که متأسفانه یکی از اعضای خانواده در عمق 12 متری بلعیده شد که با تلاش 12 ساعته مأموران پس از برداشتن 12 متر گل و لای جسد این دختر جوان پیدا شد. به گفته وی لوله آب مدت  ها نشتی داشته که به مرور اطراف را خیس کرده و هنگامی که دختر قصد بستن شیر کنتور را داشته به همراه کنتور آب حفره ای ایجاد شده و وی بلعیده شده است.

 

 

بنابر این گزارش؛ اعضای خانواده این دختر در خانه کلنگی اجاره ای در خیابان اسدآبادی زندگی می کردند که از وجود چاه متروکه قدیمی که قنات آب قدیمی بوده است بی خبر بودند. صاحبخانه نیز از وجود چاهی در حیاط خانه اش بی خبر بوده است.

معظمه مراسم عقد خود را با پسر دانشجویی در فروردین ماه سال جاری برگزار کرده و مقدمات برگزاری مراسم جشن عروسی خود را فراهم کرده بود و قرار بود پس از ماه محرم و صفر به خانه بخت برود.

منبع: ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.