چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
خانه » اخبار روز » دستگیری متعرض به عنف مسافربرنما

دستگیری متعرض به عنف مسافربرنما

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ناصر همت زاده فرمانده یگان انتظامی و اجراییات شهرداری پلیس تهران ضمن اشاره به دستگیری یک زورگیر مسافربرنما در محدوده چیتگرگفت: ظهر روز گذشته یکی از تیم های گشت انتظامی این یگان هنگام گشتزنی در محدوده چیتگر بود که یک زن به نام “سمیه” سراسیمه خود را به آنها رسانده و خبر از وقوع یک فقره زورگیری داد. این زن به ماموران گفت که به عنوان مسافر سوار بر یک خودروی سواری مشکی رنگ شده است که راننده ناگهان در میانه راه مسیر خود را به سمت پارک جنگلی چیتگر تغییر داده و اقدام به زورگیر از وی کرده است.

سرهنگ همت زاده بیان داشت: با توجه به ارائه مشخصات و حساسیت موضوع بلافاصله تیمی از ماموران وارد عمل شده و بخش های مختلف محدوده مذکور را تحت نظر قرار دادند تا این که دقایقی بعد موفق شدند این خودرو را در محدوده مذکور شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه خودرورا متوقف و راننده را بازداشت کنند.

فرمانده یگان انتظامی و اجراییات پلیس تهران بزرگ اظهار داشت: این متهم به کلانتری 141 منتقل شده و در بازجویی های انجام شده منکر هر گونه جرمی شد اما زمانی که با شاکی روبرو شد به ناچار لب به اعتراف گشوده و بیان داشت که با استفاده از چاقو اقدام به زورگیری کرده است.

گفتنی است، با اقرار صریح متهم به جرم خود و کشف اموال مسروقه و چاقوی مذکور از خودروی متهم، پرونده تکمیل و به همراه متهم به دادسرا منتقل شد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *