خانه » ورزشکاران » مصاحبه ورزشکاران » اظهارات علی کریمی بعد از خداحافظی از فوتبال

اظهارات علی کریمی بعد از خداحافظی از فوتبال

علي کريمي پس از شکست در فينال جام حذفي مقابل سپاهان اظهار داشت: نمي دانم چه بگويم و حرفي ندارم، همه چيز تمام شده و بايد به آينده فکر کنيم. براي مهدوي کيا ناراحتم که در شب آخري که در فوتبال بود به حقش و قهرماني نرسيد. جا دارد به هواداران بازيکنان و مسئولان سپاهان اين قهرماني را تبريک بگويم.

وي در پاسخ به اين سؤال که دو بار از سپاهان پيش افتاديد اما در نهايت بازي را واگذار کرديد مشکل چه بود، گفت: بازي فوتبال است و هزار و يک اتفاق مي افتد. به نظرم سپاهاني ها از لحاظ روحي و رواني از ما آماده تر بودند و 2 بار عقب افتادگي را جبران کردند.

بازيکن پرسپوليس گفت: به نظرم مردم همه مسائل را به خوبي مي دانند. من از همه طرفداراني که کمک و حمايتم کردند تشکر مي کنم. ما که نتوانستيم براي آنها کاري کنيم، اميدوارم بازيکنان جوان تر نتايج بهتري با پرسپوليس بگيرند.

کريمي با اعلام خبر خداحافظي اش از دنياي فوتبال عنوان کرد: همين امشب خداحافظي ام را اعلام مي کنم و فکر مي کنم بايد به مسائل ديگر زندگي ام برسم. از فوتبال خداحافظي مي کنم و ديگر براي تيم ملي هم بازي نخواهم کرد. بعضي اوقات اتفاقاتي رخ مي دهد که ديگر جاي ماندن نداريد.

وي ادامه داد: اگر مي برديم هم همين تصميم را مي گرفتم، چون قبلاً اين موضوع را مي دانستم و تنها خانواده ام از اين کارم باخبر بودند. شب بدي را براي اين کار انتخاب کردم. مي روم تا کساني که دايه مهربان تر از مادر شده اند فوتبال را به روزهاي اوج خود برسانند. من و مهدوي کيا بايد به دنبال کارمان برويم.

کاپيتان پرسپوليس اظهار داشت: در مدتي که در فوتبال بودم خاطرات تلخ و شيرين زيادي داشتم و خدا را شکر مي کنم که سالم از مستطيل سبز خارج مي شوم.

کريمي در پايان عنوان کرد: من نمي توانم پاسخگوي مسائل و مشکلات پرسپوليس باشم و از شما رسانه ها نيز مي خواهم که فقط واقعيت ها را بنويسيد. باز هم شرمنده هواداران هستم.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *