خانه » ورزشکاران » مصاحبه ورزشکاران » مهدوی‌کیا: روز تلخی برایم بود

مهدوی‌کیا: روز تلخی برایم بود

مهدي مهدوي کيا در خصوص بازي مقابل سپاهان و خداحافظي اش از فوتبال اظهار داشت: واقعا متاسفم در روزي که مي خواستم در يک جشن باشکوه 4 گوشه زمين را ببوسم اما متاسفانه تبديل به روز تلخي براي من شد.

وي افزود: ما در طول بازي با توجه به اينکه 2 بار از حريف خوب و فرصت طلب خود جلو افتاديم مي توانستيم تيم برتر زمين باشيم و جشن قهرماني بگيريم اما همه چيز تمام شد و ديگر بهتر است درباره اش حرفي نزنيم.

مهدوي کيا ادامه داد: وقتي که چهارگوش زمين را براي خداحافظي مي بوسيدم ديدن هواداران بر روي صندلي ها که بهت زده بودند روي قلبم سنگيني مي کرد هرگز دوست نداشتم با اين صحنه ها از فوتبال خداحافظي کنم اما اين اتفاق افتاد و شايد قسمت من بود.

وي خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا هم گفتم يک سال مي خواهم استراحت کنم و سپس به آينده ام فکر کنم از هواداران هم عذرخواهي مي کنم که روز گذشته در ابتدايي که به زمين آمدم با تشويق هاي يکنواخت آنها روبرو شدم و به همين دليل باز هم احساسي شدم. واقعا هواداران براي من سنگ تمام گذاشتند.

مهدوي کيا در پايان درباره خداحافظي کريمي نيز گفت: علي براي اين فوتبال خيلي زحمت کشيده و من از اين خداحافظي او در روز خداحافظي خودم باور کنيد غافلگير شدم اميدوار هستم که علي هميشه موفق باشد چون يکي از بهترين هاي فوتبال کشورمان بود. شايد کريمي مي توانست در تنها بازي آينده به تيم ما کمک کند اما او تصميم خودش را گرفته و نمي دانم درباره اش چه حرفي بزنم. اين اتفاق براي همه سنگين بود.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. سلام تورو ب خدا اخبار جديد بزاريد ديكه از اخبار قديمي خسته شديم با تشكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *