خانه » اخبار روز » به قتل رساندن همسر برای رسیدن به آرامش !

به قتل رساندن همسر برای رسیدن به آرامش !

مردی که به شکل فجیع اقدام به قتل همسرش کرده بود به جنایت خود اعتراف کرد.

 اهالی شهرستان شفت در پی مشاهده جسد زنی در یک کانال آب موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دادند و ماموران در محل حاضر شده و تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کردند که آنان در بررسی های اولیه خود مشاهده کردند که جسد متعلق به زنی حدود 33 ساله است که طنابی نیز در گردنش قرار دارد.

در ادامه پلیس پس از هماهنگی قضایی جسد این زن را برای معاینه و بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال داد و با توجه به اینکه تحقیقات اولیه پلیس نشان از وقوع یک جنایت داشت، ماموران شناسایی عامل یا عاملان جنایت را در دستورکار خود قرار دادند و در تحقیقات خود به اظهارات و عملکرد همسر این زن مشکوک شدند.

کارآگاهان پس از مظنون شدن به همسر این زن که دارای 43 سال سن و اعتیادی شدیدی به موادمخدر بود، وی را به پلیس احضار اقدام به بازجویی از وی کردند که این مرد پس از رویارویی با ادله و شواهد در حالی که راهی جز بیان حقیقت نداشت به قتل همسرش معترف شد.

این مرد که کشاورز و دارای دو دختر و یک پسر است در اعترافات خود به ماموران گفت که نمی توانسته همسرش را تحمل کند و با طرح نقشه ای شوم وی را به بهانه انجام کار کشاورزی همراه خود به مزرعه برده که پس از بروز مشاجره لفظی میانشان، وی در یک فرصت مناسب طنابی را به دور گردن همسرش انداخته و در مدت پنج دقیقه آن را نگه داشته است.

متهم در ادامه اعترافات خود گفت: پس از این که همسرم را خفه کردم جنازه وی را به نزدیکی کانال آبی بردم و چند لحظه نیز سرش را زیر آب نگه داشتم تا از مرگ وی مطمئن شوم و پس از آن جسد را در کانال آب رها کردم.

این مرد انگیزه اصلی اش از به قتل رساندن همسرش را تصور آرامش یافتن خود و سه فرزندش پس از قتل همسرش اعلام کرد.

متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

منبع: خبرگزاری

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *