خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » علی پروین: کریمی در نبود دژاگه می توانست بال و پر فدراسیون را بگیرد

علی پروین: کریمی در نبود دژاگه می توانست بال و پر فدراسیون را بگیرد

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من مهدی مهدوی کیا غریبانه خداحافظی کرد.

پس از بازگشت از مالزی اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که این افتخار نصیب من شد که بعد از ۳۲ قهرمانی این یک جام را در کلکسیون افتخارات مان که واقعاً جایش خالی بود را پُر کنیم. من ۱۰ بار گفته ام و ۱۰۰بار هم می گویم این افتخار برای مملکتم است و من هم به عشق این مملکت و این مردم به این سفر رفتم و جامم را گرفتم.

وی افزود: اما این سفر نکات زیادی را گوشزد کرد که ما باید در کشور خودمان بال و پر پیشکسوتان را بیشتر بگیریم. من نماینده همه افرادی بودم که در این فوتبال زحمت کشیدند و جا دارد مجدداً از حشمت مهاجرانی و حسن حبیبی که گردن من حق دارند تشکر داشته باشم.

پروین تاکید کرد: اما این مردم بودند که همیشه گردن من حق دارند و واقعاً به خاطر آنها است که همیشه می گویم انشالله فوتبال ما سرافکنده نشود. اکنون هم دعا می کنم انشالله تیم ملی به هر قیمتی که شده به جام جهانی برود. چون اگر این اتفاق نیافتد همه ضرر می کنیم.

پروین در خصوص شکست پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی گفت: گفته بودم سپاهان تیم خطرناکی است اما بچه ها همه زحمت خود را کشیدند. می خواستیم با ایرانی ها پس از قهرمانی پرسپولیس در یک قهوه خانه جشن کوچکی بگیریم و همه دور هم چند دقیقه ای باشیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. البته مالزی هم خداوکیلی پرسپولیسی زیاد دارد اما نشد و انگار خدا نمی خواست این اتفاق بیافتد.

وی افزود: هر وقت که فوتبال به ضربات پنالتی بکشد اما و اگر در آن دخیل می شود و پیش بینی برد و باخت سخت می شود. ما باید در همان ۱۲۰ دقیقه کار را تمام می کردیم. بد نبودیم اما شکست در ۱۰ دقیقه آخر یک کم سنگین بود. ولی از همین جا به همه بچه ها و گل محمدی خسته نباشید می گویم.

پروین گفت: اما اگر راستش را بخواهید وقتی از تلویزیون رنگ و رخ هواداران را دیدم واقعا یخ زدم. نمی دانم این بنده خداها چطور به خانه رفتند. واقعاً می توانست روز یکشنبه یک روز خوبی برای ما باشد اما تمام شد و بنده خدا این مهدی(مهدوی کیا) هم غریبانه رفت.

وی افزود: شنیدم علی کریمی هم خداحافظی کرده، او تصمیمش را گرفته اما واقعاً عجیب بود. علی برای فوتبال این مملکت زحمات زیادی کشیده اما وقتی خداحافظی او را در مالزی شنیدم شوکه شدم. من دلیلش را نمی دانم اما علی آنقدر باتجربه است که همیشه بهترین تصمیم ها را می گیرد و باید ببینیم دلیل تصمیم او چه چیزی بوده اما کریمی جزء بازیکنانی است که به نظرم تکرار شدنش در فوتبال ایران خیلی کم پیش می آید. به نظرم در نبود اشکان دژاگه، علی می توانست بال و پر فدراسیون را بگیرد اما نشد. انشالله باید ببینیم می شود نظرش را عوض کرد یا خیر!

پروین خاطرنشان کرد: من برای مهدی هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این بچه بتواند در آینده فوتبالی اش موفق شود. خیلی دوست داشتم با خداحافظی بر روی کول بازیکنان چهارگوشه زمین را ببوسد و برود اما باخت مقابل سپاهان همه را شوکه کرده بود و نشد.

وی در پایان در خصوص اتفاقاتی که در مالزی برایش افتاد و یک نفر به عنوان بدلش در کوالالامپور پیدا شد، نیز خاطرنشان کرد: برای سفر به مالزی تصمیم گرفتم رضا ریاضتی را که یکی از خبرنگاران خوب و با تجربه است همراه خودم به مالزی ببرم اتفاقاً این بنده خدا خیلی برایم زحمت کشید، این بنده خدا که قرار بود همراه من بیاید بنابر دلایلی ۸ ساعت زودتر از من به مالزی رسید و مورد استقبال یکی از بچه های ایرانی در آنجا قرار گرفت. سپس نمی دانم چه اشتباهاتی شده بود که به یک باره ما فهمیدیم گفتن بدل پروین آمده، ما که چیزی ندیدیم حتی موقعی که می خواستند گذرنامه من را چک کنند چهل و پنج دقیقه دقت کردند تا ببینند من پروین هستم یا نه! حتی باید این را اعلام کنم که وقتی به هتل و اتاقم هم رفتم دیدم خبری نبود، حالا شاید قبل از ورودم اتفاقی رخ داده است، اما باید اعلام کنم که واقعاً مقصر ریاضتی که همراه من بود، نبود.

وی در خصوص عدم استقبال از وی در فرودگاه امام خمینی(ره) ازسوی مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال نیز گفت: از هیچ کس انتظار نداشتم، بالاخره ۴ و ۵ صبح از فرودگاه بیرون آمدم و همین که دختران و بچه هایم را دیدم یک دنیا برایم ارزش داشت اما دست مسئول فدراسیون درد نکند چون خیلی زحمت کشیدند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *