خانه » گوناگون » پیدا شدن سه زن پس از ۱۰ سال در خانه سه برادر + تصاویر

پیدا شدن سه زن پس از ۱۰ سال در خانه سه برادر + تصاویر

 پیدا شدن سه زن در آمریکا پس از ۱۰ سال بی خبری خانواده هایشان از آنها به داستانی مرموز و جنجالی در این کشور تبدیل شده است. گزارش های اولیه نشان می دهد که این سه زن در ۱۰ سال گذشته توسط سه برادر در خانه ای زندانی شده بودند.

 

نیروهای پلیس ایالت اوهایو توانسته اند این سه زن را که حدود یک دهه پیش به صورت ناگهانی ناپدید شده بودند در خانه ای در شهر کلیولند پیدا کنند. اِماندا بری در سال ۲۰۰۳ در سن ۱۶ سالگی ناپدید شد، جینا دی جیزس یک سال بعد در سن ۱۴ سالگی مفقود شد و خانواده میشل نایت هم از سال ۲۰۰۲ و زمانی که ۲۰ ساله بود از او بی خبر بوده اند.

سه برادر ۵۰،۵۲ و ۵۴ ساله در رابطه با پرونده ربودن این افراد بازداشت شده اند. هنوز جزئیات زیادی از ماجرا مشخص نیست اما مقام های محلی شهر کلیولند گفته اند که این سه برادر اسپانیایی تبار هستند و یکی از آنها در محل پیدا شدن این سه زن زندگی می کرده است.

 

خانواده این سه زن پس از گذشت ۱۰ سال از مفقود شدن آنها اکنون در شوک به سر می برند و هنوز باورشان نمی شود آنها را سالم پیدا کرده اند. پدر و مادر این سه زن دیگر امیدی به دیدن دوباره فرزندانشان نداشتند و برخی از آنها حتی در تلاش برای پذیرفتن مرگ آنها بودند.

 

پیدا شدن سه زن پس از ۱۰ سال در خانه سه برادر + تصاویر

عکس هایی از ۱۰ سال قبل آماندا بری (سمت چپ) و جینا دی جیزس

 

ماجرای پیدا شدن این سه زن از آنجا شروع شد که یک از اهالی شهر یک زن بچه در بغل را دید که از خانه ای بیرون دویده و برای درخواست کمک فریاد می زده  است.

 

این مرد می گوید: صدای جیغ شنیدم و دختری را دیدم که مثل دیوانه ها سعی می کرد از خانه فرار کند. او فریاد می زد: کمکم کن فرار کنم. مدت هاست اینجا اسیرم.

 

این مرد به اماندا بری کمک کرد که از این خانه مخوف فرار کند و وقتی به جای امنی رسیدند او از زندانی شدن دو زن دیگر در این خانه خبر داد. پس از فرار اماندا بری او با مرکز فوریت های پلیس تماس گرفت و با معرفی خود گفت: من ۱۰ سال است که ربوده شده ام.

 

پیدا شدن سه زن پس از ۱۰ سال در خانه سه برادر + تصاویر

مردی که با کمکش باعث حضور نیروهای پلیس و نجات این سه زن شد

 

پیدا شدن سه زن پس از ۱۰ سال در خانه سه برادر + تصاویر

 

آخرین باری که خانم بری با خانواده اش تماس گرفته بود زمانی بود که به خواهرش زنگ زد تا بگوید از محل کارش به خانه برمی گردد اما دیگر خبری از او نشد. جینا دی جیزش هم در سال ۲۰۰۴ در حال رفتن به خانه از مدرسه، ناپدید شده بود.

 

این سه زن اکنون در بیمارستان به سر می برند اما گزارش ها نشان می دهد که حداقل یکی از آنها در این مدت بچه دار شده است.

 

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

 1. این مرده رو دیدم اول فکر کردم خودش دزدیده. اخه ادم چقدر بدشانس میتونه باشه؟؟؟ نجات دهنده باید این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. سحرراست میگه

 3. یا خداااااااااااااا
  این ک نجات دهندشون بوده خدامیدونه چ غولی دزدیدتشون
  من ک اگه اینو میدیدم برمی گشتم سرجام

 4. بازم به شرف این آمرکاییها میدزدن دختر مردم نمیرن تجاوز کنن ول کنن میبرن واسه خودشون نگه میدارن بگو آخه بیکار بودی زن مخ طرف میزدی بعد از همه مدت عقدت میکرد بچه هم که داشتی

 5. زهرا باقری

  khoda kheyr bede be in agha ke tonest in 3 zan ro peyda kone va baese azadishon beshe be khanevadeye in 3 zan tabrik migam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *