خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » باز هم کتک کاری در حاشیه تمرین استقلال + عکس

باز هم کتک کاری در حاشیه تمرین استقلال + عکس

ساعتی بعد از پایان تمرین عصر چهارشنبه استقلال لیدرهای این تیم با هم درگیر شدند و سرمربی تیم برای جدایی شان پادرمیانی کرد. 5 لیدر استقلال ساعتی بعد از پایان تمرین استقلال به دلایلی نامعلوم در کمپ شادروان ناصر حجازی با یکدیگر گلاویز شدند و کار شان به بزن بزن رسید.

 

این اتفاق در حالی افتاد که اعضای کادر فنی استقلال هنوز در مجموعه بودند و برنامه های تمرینی تیم برای بازی با داماش و  مسابقه مهم آسیایی تیم با الشباب در امارات را برنامه ریزی می کردند . سر و صدای دعوایی که در آن 4 لیدر تیم داشتند یکی دیگر از لیدرها را می زدند.

 

لیدری که کتک می خورد ، همانی بود که روز بسته شدن قرارداد فرهاد مجیدی جلوی در باشگاه استقلال سر و صدا به راه انداخت. او که پیشتر هم بارها با پوشیدن لباس های منقش به عکس ناصر حجازی ، خود را از علاقمندان به او معرفی کرده بود.

 

با بالا گرفتن این دعوا ، امیر قلعه نویی سر رسید و به همراه شاهرخ بیانی ، کریم بوستانی و جمعی از کارکنان باشگاه ، لیدرها را از هم جدا کردند و لیدری که کتک خورده بود را دلداری داد.

 

استقلال به تازگی قهرمان لیگ برتر شده است و طرفداران تیم آمادهخ جشن باشکوه قهرمانی می شوند اما لیدرها هنوز دست از سر هم بر نمی دارند.

 

باز هم کتک کاری در حاشیه تمرین استقلال + عکس

 

منبع: خبرآنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *