خانه » سرگرمی » آیا این لباس عروس مناسب شما است؟

آیا این لباس عروس مناسب شما است؟

لباس عروس های گیپور ظاهری رمانتیک و شیک دارند و به همین دلیل همیشه طرفداران خود را داشته اند. سالهاست که لباس عروس های گیپور مورد توجه تازه عروس ها قرار دارند و محبوبیت شکست ناپذیری دارند. با این وجود لباس عروس توری با طرح ها و جزئیات گیپور برای همه مناسب نیست. اگر شما هم از طرفداران این مدل هستید، این مطلب به شما کمک می کند تا به درستی تصمیم بگیری.

 

پارچه های توری یکی از خیره کننده ترین انتخاب ها هستند. لباس عروس های گیپور می توانند در سبک های مختلف و متنوع طراحی شوند: از طرح ها و سبک های کلاسیک گرفته طرح های ساده تر. برخی طراحان لباس، پارچه های گیپور را با ساتن ترکیب می کنند و طرح های بسیار چشم نوازی به دست می آورند.

اما برای اینکه در بین لباس عروس های توری، سبک و طرح مناسب با اندام خود را پیدا کنید باید درک درستی از اندام خود زمانی که آن لباس را به تن می کنید به دست آورید و علاوه براین باید فصل و زمان عروسی خود رانیز در نظر بگیرید.

همه ی پارچه های گیپور یکسان نیستند. برخی طرح دار هستند و برخی ساده، بعضی ها گل دارند و بعضی دیگر دارای طرح های هندسی هستند.

 

اما اساسا پارچه های گیپور برمبنای طرح های شبیه به گلدوزی شناخته می شوند. گل و بته هامی توانند ساده باشند و یا کمی پیچیده تر و با جزئیات بیشتر کار شده باشند و این بستگی به نوع پارچه ای دارد که شما انتخاب می کنید. در برخی از مدلهای لباس عروس گیپور، زیر پارچه توری، یک پارچه دیگر قرار می گیرد تا بدن عروس دیده نشود و در برخی از مدل ها پوست بدن عروس از زیر توری دیده می شود.

 

اگر اندام تان شبیه گلابی است

اگر اندام شما از نوع اندام های گلابی شکل است، بهتر است از انتخاب مدل هایی که توجه ها را به نیم تنه پایین بدن شما جلب می کنند خود داری کنید. بنابراین آن دسته از لباس عروس های گیپور که در قسمت دامن آنها داری جزئیات و طرح های شلوغ و زیاد است برای شما مناسب نیستند. چرا که نگاه ها را به قسمت پایین بدن شما جلب می کنند. بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که بیشتر در قسمت های بالاتنه و پیش سینه دارای طرح های گیپور و توری باشند.

 

اگر اندام تان قیفی شکل است

نقطه مقابل اندام های گلابی شکل، هیکل هایی هستند که به شکل یک مثلث وارونه هستند. یعنی اندام های قیفی شکل.اگر اندام شما چنین فرمی دارد، می بایست مدل هایی را انتخاب کنید که توجه ناظرین را به قسمت های بالای بدن شما جلب نکنند بلکه بیشتر نگاه ها را به قسمت پایین بدن شما متمرکز کنند. در این صورت انتخاب مدل هایی که بر روی دامن آن از طرح های گیپور و توری استفاده شده است مناسب ترین انتخاب است. بهتر است قسمت های بالاتنه ساده تر و بدون طرح های گل و بته ( گلدوزی های توری) باشند.

 

لباس عروس گیپور برای همه مناسب نیست از طرفی معمولا لباس های تمام توری با طرح های گیپور کمی شلوغ به نظر می رسند. سعی کنید سبک ها و مدل های مختلف لباس عروس را امتحان کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید

اگر اندام تان شبیه سیب است

اگر اندام شما به شکل سیب (مستطیل یا مربع) است مدل های کمی شلوغ برای شما مناسب هستند. یک لباس عروس توری سبک و راسته مدل امپراطور برای شما مناسب خواهد بود. به طوری که قسمت کمر شما استتار شود. لباس عروس های مدل امپراطور، بیشتر توجه را به قسمت بالای بدن شما جلب می کنند.

 

اگر شبیه ساعت شنی هستید

اگر اندام شما از نوع استایل ساعت شنی است به شما تبریک می گویم، چرا که اکثر لباس عروس ها برای اندام های ساعت شنی طراحی می شوند. شما انتخاب های زیادی دارید فقط از آنجا که کمر و شکم شما باریک است، باید سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که بالاتنه و پایین تنه شمارا چاق و پر نشان ندهد.

از لباس هایی که طرح های گیپور سنگین روی دامن و یا قسمت جلوسینه آنها وجود دارد اجتناب کنید چرا که شما را چاق تر نشان می دهد. لباس عروس گیپور برای همه مناسب نیست از طرفی معمولا لباس های تمام توری با طرح های گیپور کمی شلوغ به نظر می رسند. سعی کنید سبک ها و مدل های مختلف لباس عروس را امتحان کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

منبع: عروس سایت

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *