خانه » اخبار روز » کودک معلول قربانی ادعای دروغین زن شفابخش شد

کودک معلول قربانی ادعای دروغین زن شفابخش شد

زنی که با ادعای داشتن قدرت ماورایی و شفابخشی کودک 2.5 ساله معلول را خفه کرده بود، پس از 10 سال، سکوت خود را شکست.

ماموران پلیس آگاهی استان گیلان از طریق منابع خبری متوجه شدند که مدت 10 سال است که از فرزند معلول یک زوج خبری نیست. کودک 2.5 ساله سال 82 به طور ناگهانی ناپدید شد و خانواده اش پیگیر فقدان او نشدند.در ادامه کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کرده و برای بررسی بیشتر، پدر این پسربچه به نام «رحمان» و همسرش را احضار کردند. این افراد پس از حضور در پلیس آگاهی، در تحقیقات پلیس مدعی شدند که فرزند 2.5 ساله شان معلول بوده و پزشکان نیز قادر به درمان وی نبوده اند، تا اینکه آنان با خانواده زنی با نام «لعیا» که مدعی داشتن کمالات معنوی بود، آشنا شدند.

این خانواده پس از مراوده یک ساله با خانواده «لعیا» به کمالات معنوی «لعیا»، ایمان آورده و فرزند خود را به این زن که مدعی قدرت شفابخشی بود، سپردند تا معلولیت وی را برطرف کند، اما پس از مدتی «لعیا» مدعی شد که «حسین» از سوی یکی از ائمه معصوم به عالم غیب رفته است.

در ادامه اظهارات والدین این کودک، ماموران تحقیقات خود برای شناسایی «لعیا» را آغاز کرده و متوجه شدند که وی زن 56 ساله و اهل فومن است که در حال حاضر در رشت سکونت دارد. با به دست آوردن این اطلاعات، ماموران پس از هماهنگی قضایی، لعیا را به مقر انتظامي منتقل کردند که وی در حالی که توقع نداشت پس از 10 سال رازش فاش شود، ابتدا سعی داشت خود را از اتهامات وارده تبرئه کند، اما پس از رویارویی با ادله ماموران، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: وعده شفای فرزند 2.5 ساله این خانواده را به والدینش داده بودم، اما توانایی انجام آن را نداشتم.

لعیا در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی گیلان گفت: با توجه به ناتوانی ام در شفای این کودک، از آنجایی که نمی خواستم وجهه ام نزد این خانواده و دیگرانی که به من مراجعه می کردند، خراب شود؛ این کودک را در حالی که مادرش در حیاط خانه ام مشغول به کار و وی نیز در اتاق خوابیده بود، با قراردادن دستانم به مدت 15 دقیقه روی دهانش، خفه کردم. پس از به قتل رساندن کودک، به علت اینکه وی به خاطر معلولیت، جسم کوچکی داشت، جسدش را در کیسه زباله انداخته و در کمددیواری خانه پنهان کردم و پس از آن نیز تمام فضای اتاق را با گلاب شست وشو دادم به طوری که قطرات گلاب از سقف و دیوار خانه چکه می کردم. این زن 56 ساله پس از آمدن والدین این کودک به داخل اتاق، برای تحویل گرفتن فرزندشان مدعی شده که کودک 2.5 ساله مورد عنایت يكي از ائمه قرار گرفته و غیب شده است که با توجه به اعتقادی که خانواده این کودک به وی داشتند، حرف این زن را پذیرفته و دیگر سراغ فرزندشان را نگرفتند.

این زن با تشریح صحنه، جنایت خود در 10 سال قبل را به ماموران اثبات کرد و پس از تشکیل پرونده، به اتهام قتل عمد به دادسرا منتقل شد. همچنین والدین این فرزند نیز به اتهام معاونت در قتل، به دادسرا معرفی و پس از آن به همراه زن شیاد، به زندان منتقل شدند.

 

منبع: قانون

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *