خانه » اخبار روز » دختر آدم ربا در قزوین دستگیر شد

دختر آدم ربا در قزوین دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری دختر آدم  ربا و نجات دختربچه سه ساله از چنگال وی خبر داد.

سردار مسعود جعفری نسب امروز در گفت  وگو با فارس اظهار داشت: به دنبال مراجعه زنی به پلیس آگاهی استان مبنی بر گم شدن دختر بچه سه ساله وی که در کوچه مشغول بازی بوده است، مأموران پلیس آگاهی بلافاصله اقدامات خود را آغاز کردند.

 

وی افزود: این مأموران در تحقیقات خود دریافتند که برادر شخص گم  شده به مدت چند ماه با دختری 23 ساله ارتباط داشته و به دلایلی ارتباط آنان قطع شده است که این موضوع موجب ظن مأموران به دختر جوان شد.

 

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: این مأموران با شناسایی آدرس محل سکونت مظنون به محل مراجعه و با وجود بازرسی دقیق منزل، توفیقی در پیدا کردن گم شده و مظنون حاصل نکردند.

 

جعفری نسب بیان کرد: با تسلط اطلاعاتی و بهره گیری از شگردهای پلیسی، مأموران موفق به برقراری ارتباط با فرد مظنون و اطمینان از آدم ربایی شدند.

 

این مسئول اضافه کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد که آدم ربا، گم شده را به شهر مشهد منتقل کرده که بلافاصله با هماهنگی قضایی، اکیپی از افسران مجرب به شهر مشهد اعزام و سرانجام محل اختفای وی در یکی از هتل ها شناسایی شد.

 

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: پس از شناسایی محل اختفا، متهم در یک اقدام سریع دستگیر و گروگان نیز در سلامت کامل آزاد شد.

 

جعفری نسب تصریح کرد: آدم ربا انگیزه خود را خلف وعده برادر گروگان در خصوص ازدواج اعلام کرده و نیز در بازجویی پلیس اظهار داشته است که برادر دختر گم شده پس از دریافت چند میلیون تومان پول از وی، اکنون این مبلغ را باز نمی گرداند.

 

این مسئول ادامه داد: به گفته متهم از آنجایی که خانواده دختر گم شده نیز در پس دادن پول آدم ربا همکاری نکرده اند؛ وی به قصد انتقام، دختر بچه سه ساله آنان را گروگان گرفته است.

 

وی تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان این پرونده در کمتر از 24 ساعت به نتیجه رسیده و آدم ربا با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *