خانه » اخبار روز » مشایی: راه دولت احمدی نژاد را ادامه می دهم

مشایی: راه دولت احمدی نژاد را ادامه می دهم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: هدفم از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ادامه راه دولت احمدی نژاد است و معقتدم مملكتی كه در راس آن ولایت فقیه است هیچ مشكلی نخواهد داشت.

اسفندیار رحیم مشایی كه در دقایق آخر مهلت ثبت نام قانونی وارد ستاد انتخابات كشور شد پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران در ابتدای سخنان خود با سلام بر بهار انسان ها،  گفت: بسیار خوشبخت و خرسند هستم كه اكنون در كنار برادر بزرگ، رئیس جمهور سختكوش و رشید ملت ایران قرار دارم.

وی افزود: من قصد مزاحمت برای رئیس جمهور و كسانی كه مرا در این راه حمایت كردند، نداشتم.

مشایی گفت: رئیس جمهور امروز را در مرخصی هستند تا قانونا بتوانند مرا در ثبت نام در ریاست جمهوری همراهی كنند.

وی گفت: اینجانب خود را فرزند كوچك مردم می دانم و معتقدم ریاست جمهور ملت بزرگ و تمدن ساز و درخشان، ادعای بزرگی است.

مشایی گفت: از آنجا كه احساس كردم در بین اقشار مختلف، این انگیزه و تمایل وجود دارد كه بنده در این عرصه حضور پیدا كنم، در این انتخابات ثبت نام كردم.

وی با تاكید بر اینكه ادامه راه دولت احمدی نژاد را برای خود یك تكلیف می دانم، گفت: خدمات بسیار گسترده ای در دوران دولت نهم و دهم انجام شده است و نظام و انقلاب اسلامی اصرار دارد كه این خدمات ادامه پیدا كند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: تنها در صورتی كه ارائه خدمات گسترده در مسیر توسعه و عدالت توام و همراه باشد می توان این خدمات را ادامه داد.

مشایی افزود: حجم خدمات دولت در كشور بسیار گسترده است و اینجانب برای گسترش فرهنگ و ارزش های انقلاب و خدمات گسترده تر برای مردم راه دولت احمدی نژاد را ادامه می دهم و آنرا یك تكلیف برای خود می دانم.

وی اضافه كرد: این راه خطیر و مهم را باید بدرستی و بر اساس قوانین طی كرد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پایان با اشاره به برخی اظهارنظرها برای رد صلاحیتش، گفت: مملكتی كه در راس آن ولایت فقیه باشد هیچ مشكلی نخواهد داشت.

پس از پایان سخنان مشایی و رئیس جمهور، قدیری ابیانه كه برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات مراجعه كرده بود به صورت خودسرانه پشت تریبون قرار گرفت و حرف هایی را علیه مشایی زد كه در این حین یكی از حامیان مشایی به سوی جایگاه رفت و مانع سخنان وی شد.

این فردمیكروفن های جایگاه را برهم زد و در حالیكه سالن را ترك می كرد برخی از  خبرنگاران به خاطر اقدام وی در انداختن میكروفن ها با وی درگیر شدند.

منبع: خبرنو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.