خانه » گوناگون » سقوط عجیب یک هلی کوپتر با خلبان زن + عکس

سقوط عجیب یک هلی کوپتر با خلبان زن + عکس

همه چیز عادی به نظر می رسید تا آن که موتور هلی کوپتر ناگهان ساکت شد و از کار افتاد. ابتدا گمان کردم یک شوخی گذراست، اما ناگهان متوجه شدم انگار واقعیت دارد و در حال سقوط هستیم.

 

هنگام سقوط یک هلی کوپتر از آسمان آنهایی که در محل حادثه در حال رفت و آمد بودند، به طرز معجزه آسایی از خطر مرگ نجات یافتند و خلبان نیز زنده ماند. این هلی کوپتر که برای عکاسی از مناطق وسیعی در مرکز هونولولو به هوا برخاسته بود، بر اثر خرابی موتور دچار نقص فنی شد و از ارتفاع914 متری به زمین سقوط کرد.

 

سقوط عجیب یک هلی کوپتر با خلبان زن + عکس

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی هونولولو در این باره گفت: «واقعاً اتفاق معجزه آسایی بود که هیچ کس بر اثر این حادثه غیر مترقبه آسیب جدی ندیده است.» محل فرود هلی کوپتر معمولاً منطقه ای شلوغ و محل اصلی رفت و آمد دانشجویان و کارمندان است.

 

جولیا لینک، خلبان زن هلی کوپتر در مصاحبه با خبرنگاران گفت:« همه چیز عادی به نظر می رسید تا آن که موتور هلی کوپتر ناگهان ساکت شد و از کار افتاد. ابتدا گمان کردم یک شوخی گذراست، اما ناگهان متوجه شدم انگار واقعیت دارد و در حال سقوط هستیم.»

 

سرنشین 71 ساله این هلی کوپتر نیز که از ناحیه سر دچار آسیب جزیی شده بود، در همان محل درمان سرپایی شد. این هلی کوپتر در حاشیه یکی از خیابان های پر رفت و آمد هاوایی سقوط کرد و یک خودروی پارک شده را به طور کامل درهم کوبید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *