خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » پیشنهاد نجومی شیخ های عرب به سید جلال

پیشنهاد نجومی شیخ های عرب به سید جلال

گفته می شود یكی از این پیشنهاد از سوی یك تیم قدرتمند و متمول قطری به سیدجلال ارائه شده تا شاید مسئولان این تیم بتوانند مدافع ملی پوش پرسپولیس را جذب كنند.

بدون شك سیدجلال حسینی این فصل بهترین خرید پرسپولیس بود. مدافه مستحكم پرسپولیس در خط دفاعی این تیم یك مهره قابل اتكا بود اما او هم به تنهایی نتوانست مانعی باشد برای هفتمی پرسپولیس در لیگ برتر.

 

سیدجلال حسینی كه یكی از امیدهای اصلی كارلوس كی روش برای صعود با تیم ملی به جام جهانی است این روزها كه لیگ به پایان رسیده از چند باشگاه بزرگ حاشیه خلیج فارس و یك باشگاه تركیه ای پیشنهاد همكاری دریافت كرده.

 

گفته می شود یكی از این پیشنهاد از سوی یك تیم قدرتمند و متمول قطری به سیدجلال ارائه شده تا شاید مسئولان این تیم بتوانند مدافع ملی پوش پرسپولیس را جذب كنند.این پیشنهاد نجومی و چرب و نرم در حالی در جیب سیدجلال است كه هنوز وضعیت تمدید قرارداد او با پرسپولیس مشخص نشده.

 

ضمن اینكه گفته می شود جدا از پیشنهادهای خارجی و این پیشنهاد قطری، سپاهان هم علاقمند است سیدجلال را به اصفهان برگرداند تا ضعف خط دفاعی خود را برطرف كند. باید منتظر ماند و دید تكلیف سیدجلال چگونه رقم می خورد؟ آیا او به قطر می رود تا لژیونر شود یا اینكه به فوتبال خود در لیگ ایران ادامه می دهد؟

 

منبع: goal.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *