خانه » سرگرمی » هتلی با اتاق های عجیب و غریب + تصاویر

هتلی با اتاق های عجیب و غریب + تصاویر

در یکی از روستاهای هلند یک خانواده هتلی عحیب با استفاده از ترامواهای قدیمی ساخته اند که منحصر به فرد و هیجان انگیز هستند. ساخت هتل با وسایل عجیب به عنوان یکی از مهمترین راه های جذب مشتری استفاده می شود.

در بسیاری از کشور های دنیا برخی با استفاده از وسایلی مانند یخ، پاکت، قفس یا هر وسیله دیگری هتل هایی را درست کرده اند این بار نوبت ترامواها شده است.

 

در یکی از روستاهای هلند یک خانواده هتلی جالب و عحیب ساخته اند ک در آن اتاق ها همه ترامواهایی هستند که روزی مسافرین را در آلمان یا آمستردام به نقاط مختلف شهر منتقل می کردند اما این روزها خودشان محلی برای استراحت و اقامت شده اند.

 

شاید به نظر نمی رسد که این اتاق ها راحت باشند اما صاحب این هتل تمام تلاشش را برای درست کردن آن ها کرده است به طوری که اتاق های این هتل همه امکانات را دارند. در این اتاق ها دوش ابگرم، پذیرایی شیک، تخت های نرم و … وجود دارد.

 

یکی دیگر از نکات این هتل تم هایی است که در آن به کار رفته، هر بخش این هتل تمی از یک کشور دنیامانند ایتالیا، فرانسه و مکزیک است که همه چیز این بخش مربوط به آن کشور است حتی غذاهایی که برای آن اتاق سرو می شود.

 

هتلی با اتاق های عجیب و غریب + تصاویر

 

هتلی با اتاق های عجیب و غریب + تصاویر

 

هتلی با اتاق های عجیب و غریب + تصاویر

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *