خانه » اخبار روز » اجتماعی » خوش حساب ها یک میلیون تومان می گیرند

خوش حساب ها یک میلیون تومان می گیرند

به منظور توسعه دولت الکترونیک و تشویق مشترکان برق برای استفاده از شيوه هاي نوين پرداخت غير حضوري، الكترونيكي و پرداخت به موقع قبوض، برخی از شرکت های توزیع برق استانی هدایایی برای مشترکان برق پیش بینی کرده است.

 

اجرای این طرح منجر به افزایش غیر حضوری پرداخت قبوض برق در طول یکسال گذشته شده است به طوری که در برخی از استان های کشور میزان پرداخت های غیر حضوری و الکترونیکی رشدی بیش از ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

 

از سوی دیگر مجموعه وزارت نیرو و شر کت های توزیع برق در استان های سراسر کشور علاوه بر راه اندازی درگاه و سامانه های پیامکی پرداخت قبوض برق، هماهنگی هایی هم با بانک های برای پرداخت صورتحساب ها از طریق سامانه های خودپرداز انجام داده اند.

 

کاهش مراجعات حضوری به ادارات برق و بانك ها، صرفه جويي در هزينه و وقت، سرعت در انجام عمليات و به حداقل رساندن مغايريت ها و اشتباهات از مهمترین مزاياي پرداخت الكترونيكي قبوض برق توسط شرکت های توزیع برق اعلام شده است.

 

خوش حساب ها یک میلیون تومان می گیرند

 

از این رو برخی از شرکت های توزیع برق استانی به قيد قرعه به يك نفر از مشتركان برقی كه بدهي نداشته و صورت حساب مصرفي خود را به صورت غير حضوري پرداخت کرده باشند معادل یک میلیون تومان جایزه می دهد.

 

بر اساس آخرین گزارش رسمی توانیر در شرایط فعلی بیش از ۲۸ هزار و ۷۲۱ هزار مشترک در کل کشور از نعمت برق برخوردار هستند، به طوری که سال گذشته در مجموع بیش از يك میلیون و ۵۵۵ هزار مشترک جدید به شبکه برق متصل شده اند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *