خانه » اخبار روز » صدا و سیمای بد سلیقه!

صدا و سیمای بد سلیقه!

در روزی که همه نگاه ها به الدترافورد بود، شبکه ورزش دیدار لیورپول- فولام را به طور زنده پخش کرد.

همین چند هفته قبل بود که صدا و سیما یک نظر سنجی پیامکی ترتیب داد تا با اطلاع از میزان محبوبیت تیم های اروپایی در بین فوتبال دوستان ایرانی مطلع شده و از نتیجه این نظرسنجی، برای پخش دیدار تیم های مختلف، براساس سلیقه مخاطب، استفاده کند.

این نظرسنجی این امیدواری را به وجود آورده بود تا دیگر تنها شاهد پخش دیدارهای یکی دو تیم خاص و همچنین بازی های کم اهمیت نباشیم. اما این امیدواری با تصمیم امروز دوستان جام جم کاملا از بین رفت.

در حالی که بعد از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن، همه دنیا خود را برای دیدن آخرین حضور او روی نیمکت منچستریونایت در الدترافورد آماده کرده بودند، دوستان تصمیم گرفتند به جای پخش دیدار این تیم مقابل سوانسی، بازی تیم های فولام و لیورپول را از شبکه ورزش پخش کنند؛ دیداری که معلوم نیست براساس چه معیاری در کنداکتور قرار گرفته است. اگر بهانه پخش نکردن دیدار منچستریونایتد، قطعی شدن قهرمانی این تیم و حساس نبودن این دیدار است، دلیل پخش بازی تیم های هفتم و دوازدهم لیگ برتر چه می تواند باشد؟ شاید دوستان این دیدار را به بهانه حضور اشکان دژاگه در فولام انتخاب کردند اما از مصدومیت این ستاره ایرانی و غیبت او  تا پایان دیدارهای فصل اطلاع نداشتند.

این اتفاق نشان داد که اگرچه پخش بازی ها براساس نظر بینندگان می تواند به جلب رضایت مخاطب منجر شود اما مسئله مهمتر، اطلاع تهیه کنندگان تلویزیونی از اتفاقات روز و تصمیم گیری درست براساس جمیع جهات است.

 

منبع: سایت گل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *