خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » دستمزدی مشابه با کریس برای نیمار

دستمزدی مشابه با کریس برای نیمار

سران باشگاه رئال مادرید تمام تلاش خود را به کار می گیرندتا با جلوگیری از انتقال نیمار به بارسلونا اورا به مادرید بیاورند

 

 سران باشگاه رئال مادرید در تلاشند تابا ارائه پیشنهاد قراردادی شش ساله در ازای دستمزد سالانه 10 میلیون یوروی خالص (بعد از کسر مالیات) نیمار را به تیمشان بیاورند. رقم دستمزد درنظر گرفته شده برای ستاره جوان برزیلی دقیقا برابر با دستمزد سالانه کریس رونالدو در رئال مادرید خواهد بود. درحال حاضر کاکا و رونالدو فقط چنین دستمزدی را در رئال مادرید دریافت می کنند والبته در صورت تمدید قراردادشان با رئال این رقم افزایش می یابد.

 

این درحالی است که سران رئال در سال 2011 با پیشنهاد دستمزد سالانه 7 میلیون یورویی برای جذب نیمار دست به کار شده بودند و توافقاتی هم میان این دو حاصل شده بود ولی با ورود بارسلونا به این کورس ، این توافق تقریبا فسخ شد و درنهایت نیمار درآن زمان قراردادش را تا سال 2014 با سانتوس تمدید کرد

 

  حالا مجددا روند مذاکرات آغاز شده است. دستمزد ماهانه نیمار در سانتوس 1.6 میلیون یورو است که بدین ترتیب سالی 19.2 میلیون یورو از این باشگاه برزیلی دریافت می کند که بعد از پرداخت مالیات ها تقریبا سالی 10 میلیون یورو برای او می ماند.سران سانتوس برای آنکه بتوانند نیمار را در تیمشان حفظ کنند، 90% ازحق تصویر او را واگذار کردند.

 

این ستاره 21 ساله درحال حاضر 10 قرارداد تبلیغاتی هم دارد که از این جمله می توان به قراردادهای او با کمپانی های نایک، ردبول، پاناسونیک  ، بانک سانتاندر و فولکس واگن اشاره کرد که اکثر این قراردادها در سالهای 2015 و 2016 به اتمام می رسند. او برای این قراردادهای تبلیغاتی اش سالانه 8 میلیون یورو دریافت می کند و از تابستان امسال اگر به رئال منتقل شود، علاوه بر دستمزد سالانه 10 میلیون یورو، 50% از قراردادهای تبلیغاتی ای که بعد از انتقالش به رئال منعقد شود را نیز دریافت خواهد کرد

 

البته دربخش عمده ای از قراردادهای تبلیغاتی کنونی نیمار این بند ذکر شده که در صورت انتقال او به رئال، مبلغ پرداختی به او افزایش می یابد. می توان نیمار را کارخانه درآمدزایی دانست و فلورنتینو پرس  با اطلاع از این موضوع او را خریدی استراتژیک برای تیمش می داند که علاوه بر کسب درآمد با جذب او، مانع از انتقالش به بارسا هم خواهد شد.

 

سران سانتوس از شرایط موجود راضی و خوشحال هستند. سران بارسا حاضرنیستند که برای خرید نیمار مبلغی بیشتر از 30 میلیون یورو پرداخت کنند و به او اجازه داده اند تا حداکثر تا ماه دسامبر در سانتوس بماند. تا حالا هم نیمار برای انتقال به بارسا موافقت کرده و از همین رو کار رئالی ها از حالا تازه شروع می شود. آنها باید تلاششان را به کار بگیرند تا نیمار را به برنابئو بیاورند. برای آنها پرداخت مبلغ 70 میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام نیمار مسئله مهمی به نظرنمی رسد؛ مبلغی که 10درصد آن به خود نیمار خواهد رسید.

 

البته با درنظر داشتن این موضوع که برای انجام این انتقال به جواب «بله» خیلی هانیاز است، متوجه می شوید که انتقال او به اروپا کار آسانی نیست. باشگاه سانتوس تنها55% حق مالکیت نیمار را دراختیار دارد و گروه دلسیر سوندا 40% مالکیت نیمار را در اختیار دارد و 5% باقی مانده هم از آن گروه گویاست که متشکل از 8 شرکت سرشناس برزیلی است که با خرید 5% حق مالکیت نیمار در تابستان سال 2010 کارهای زیادی برای ممانعت از انتقال نیمار به چلسی به عمل آوردند.  

 

منبع:goal.com
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *