خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » حال محمدعلی کشاورز خوب نیست

حال محمدعلی کشاورز خوب نیست

حدودا ده روز است که در صدد انجام گفتگویی با محمدعلی کشاورز هستیم، اما متاسفانه هر بار با حال وخیم این بازیگر روبرو می شویم. حال این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اصلا خوب نیست. او در یکی از تماس های تلفنی و در حال که به سختی نفس می کشید، گفت: «حال من خوب نیست. الان زیر دستگاه فیزیوتراپی هستم و وقتی زیر این دستگاه می روم تا 3 روز بی حال گوشه ای می افتم.»

ای کاش واقعا معنای واقعی واژه پیشکسوت را می فهمیدیم؛ اگر فقط برای لحظه ای خود را به جای کشاورز بگذاریم طعم تلخ تنهایی را در اوج شهرت در می یابیم. این چه رسمی است که فقط تا وقتی در اوج هستیم دیده می شویم؟

متاسفانه بین ما انسانها رسم شده که فقط وقتی در اوج و شهرت هستیم یاد شویم. خودمان با این رفتار داریم به فرزندانمان یاد می دهیم که چند سال دیگر ما را فراموش کنند!! چرا یاد نمی کنیم از کسانی که زمانی برای ما عزیز بودند؟ چرا نمی کوشیم که تا هستند از آنها یاد کنیم؟شاید روزی ما هم به مانند آنها تنها شدیم.یاد کنیم تا از ما هم یاد شود. این خیلی تلخ است؛ به خصوص برای بازیگری که سالها برای فرهنگ و هنر این مرز و بوم زحمت کشید.

گویی کشاورز تا زمانی که علی حاتمی زنده بود دیده می شد. با رفتن علی حاتمی، بهار کشاورز هم خزان شد. بد نیست مدیران سینمایی ما که این روزها در تب و تاب رفتن به جشنواره کن هستند قبل از رفتن به کن، سری هم به این بازیگر بزنند و حالی از او بگیرند.

این بازیگر در اثر اعتیاد به این روز نیافتاده است. این بازیگر تک تک روزهای عمر خود را صرف بازیگری کرد؛ تهایت بی انصافی است اگر یادی از او نکنیم. چرا محمد علی کشاورز با چنین کارنامه هنری ارزنده و به جا گذاشتن آثاری جاودان به دست فراموشی سپرده می شود؟ حال «پدر سالار» اصلا خوب نیست. حداقل برای روحیه دادن به این بازیگر ارزشمند هم که شده سراغی از او بگیریم.

 

منبع: inn.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. omidvaram harchi zoodtar haleshon khob beshe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *