خانه » گوناگون » سه دختر ایرانی که خیلی مشهور و پولدارند!! + عکس

سه دختر ایرانی که خیلی مشهور و پولدارند!! + عکس

ثریا دارابی، پریسا تبریز و رکسانا ورزا سه نفری هستند که با اینکه به سن ۳۰ سال نرسیده اند توانسته اند کارهای مهمی را انجام دهند.

 

 

 

سه دختر ایرانی که خیلی مشهور و پولدارند!! + عکس

ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره ای شناخته شده به حساب می آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است. ثریا دارابی پیش از این با راه انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. در این سایت کاربران می توانند، عکس ها غذاهای جالب و خوشمزه ای را که هر روز می خورند، به اشتراک بگذارند. این سایت شاید برای خیلی ها حکم وقت گذرانی را داشته باشد اما برای پایه گذار آن، سودی سه میلیون دلاری داشته است.

سه دختر ایرانی که خیلی مشهور و پولدارند!! + عکس

پریسا تبریز به عنوان برگ برنده امنیتی گوگل شناخته می شود، مدیر گروه مهندسی امنیت اطلاعات گوگل است و بهبود امنیت محصولات گوگل از جمله مرورگر کروم را بر عهده دارد. یک تیم از هکرها زیر نظر پریسا تبریزی با ۲۹ سال سن برای پیدا کردن مشکلات امنیتی محصولات گوگل کار می کنند.

سه دختر ایرانی که خیلی مشهور و پولدارند!! + عکس

رکسانا ورزا هم به عنوان یکی از چهره های جوان و خلاف مایکروسافت شناخته می شود که مسئولیت برخی پروژه های مهم این شرکت را در اروپا بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

 1. عقاید هر کس براش مهمه
  ولی هر کسی باید به همطن موفقش افتخار کنه

 2. وای به حال شما مردم که نشستید برا سه تا سرمایه دار بحث میکنید

 3. واسه هر جایی که هستن خیلی مخن ماشالله.اینقدرم جانماز آب نکشین خواهشا.فک میکنین خودتون کی هستین؟؟لاقل اینا تو دانشگاه یه چیزی یاد گرفتن…دافای ایرانی چی؟؟؟؟

 4. راهزن دلها

  شماهاهمچین ازحجاب حرف میزنیدانگارخیابونای ایرانو ندیدید یه تیکه پارچه که به زورسرکردیدکه نمیشه ایمان واسلام.والااا…..

 5. واقعا فاطمه خانم که میگت افی اینا باعث افتخارن خیلی کمبود داری و …….. هستی با ثروتخار میکنید به نظرم یه…. بهترین از این حرفت بود!
  ما به اسلامم کار نداشته باشیم لااقل فرهنگ داشته باشیم پولداریو مایه افتخار ندونیم حالا دینو ایمونشونو ول کردن هیچ شماهم اگه میداشتین همینطور خودتونو تو افتخار دنیا گم میکیردین بعد میگن چرا فرهنگ نداریم همینه دیگه ندیده هستی

 6. محیا خانوم ببخشید میشه با یه اسم دیگه نظر بزاری .اسم محیا که بیاد یه خاطره بدی یادم میاد.. . . .

 7. کیمیا پولداری برات افتخاره؟واقعا برات متاسفم کیمیا پس کاش پولدار نباشی چون به مردم فخر میفروشی و پز میدی علم و هنر باعث افتخاره پولداری زمانی باعث افتخاره که از راه حلال باشه و به فقرا کمک کنن بدون منت و آشکارا و زکات بدن کسی که پولدار باشه حج برش واجب میشه اینا هم یعنی مسلمون و ایرانین زود پول گذاشت خودشونو گم کنن به فکر مردم فقیر باشن اما نه بیان با پولداریشون خودشون معروف کنن بیان تو تلویزیون انگار هنر کردن فیس میدن

 8. تو دیگه با این حرفت خیلی زود جوگیر شدی

 9. هنر نزد ایرانیان است بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس

 10. همین دیگه از اسلام فقط اسم و شعارشو بلده.

 11. مگه واسه نیاز شما افتخارات و لیاقت دارن؟ که از طرف خودت و بقیه اعلام عدم نیاز میکنی؟ خودت چیکار کردی واسه کشورت؟ واسه اسلام؟ جز حرف زدن و قضاوت دیگرون؟

 12. انشا…سميراخانوم به آرزوت برسي وهكرشي ولي فراموش نكني يكي ازمشوقاي اصليت من بودم بقيه فرعين

 13. منم نظرم باصباخانوم يكي همون حرفي كه صبازدمحيا….ببنديه حرفي زدي كه همه اسلام شناس شدن بااين نظردادنتون اه اه

 14. اگه ايران بودن با اين مراقبتي كه از دانشمندان ايراني ميشه دو روزه ميرفتن بهشت به جاي افتخار كردن به فكره لباسن اگه ايران بودن تو خونه بچه داري ميكردن يا به خاطره پيشرفت زن حاجي گيرنوف بايد ميشدن

 15. من با شما موافقم خوشحالم خانمي با واقعيت اشناس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *