خانه » سرگرمی » رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس

خانواده خوشبخت

به گزارش خانواده سبز ، رضا عطاران و فريده فرامرزي زوج خوشبخت و البته هنرمندي هستند كه از سال 73 تصميم گرفتند زير يك سقف به زندگي ادامه دهند. شايد برايتان جالب باشد تعريف بازيگر خوب و با اخلاق كشورمان را در مورد خوشبختي بدانيد:

«هر چه قدر كه در زندگي پيش مي روم احساس مي كنم هر اندازه ازخودگذشتگي بيشتر باشد، تو بتواني مسايلي را كه به نظرت چيزهاي خوبي نيست، تحمل كني، هم خودت از زندگي بيشتر لذت مي بري و هم اطرافيان و خانواده ات از زندگي در كنار تو خوشحال و راضي اند. پول چيز خوبي است اما به خوشبختي ربطي ندارد و به تنهايي نمي تواند ضامن خوشبختي خانواده باشد. قصه خوشبختي ما هم، اين چنين بود.»

علاقه به موسيقي

هر كس كه كار هاي عطاران را دنبال مي كند مي داند كه او به موسيقي و خوانندگي هم علاقه دارد. صدايي كه پر از صميميت است و خيلي خوب مي تواني با آن ارتباط برقرار كني. از او در مورد علاقه اش به موسيقي مي پرسم كه درجواب مي گويد: «كارهايي كه در زمينه موسيقي انجام داده ام را نمي توان به حساب دانش موسيقي من گذاشت، بلكه شايد مي توان علاقه ام به موسيقي را دليل اين كارها دانست. در آن زمان كه خوانده ام، احساس كرده ام. چيزي كه قرار است خوانده شود، خيلي به درجه كيفي صدا و درست خواندن مرتبط نيست و بيشتر احساس است كه بايد برانگيخته شود. مثل سريال «متهم گريخت» كه با آقاي مدرس خوانديم و يا ترانه «كوچه اقاقيا»، كه خودم خيلي آن را دوست دارم. شما وقتي اين ترانه ها را گوش مي دهيد، شايد صداي من خيلي فالش باشد، اما چون صميميت در كار ديده مي شود، كسي احساس نمي كند كه دارد صداي بدي مي شنود.»

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس

رضا عطاران ؛ همسر و دخترش/عکس


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *