خانه » گوناگون » مادر بزرگی با پای خستگی ناپذیر + عکس

مادر بزرگی با پای خستگی ناپذیر + عکس

خانم جین استین از 18 سالگی مبتلا به بیماری شد که مجبور است همیشه در حال جنب و جوش و ورزش باشد. درد اولین نشانه های یک بیماریست که در حال رشد در بدن است و باید با راهی مناسب آن را درمان کرد اما گاهی اوقات این درد به طرزی عجیب درمان می شود که باعث شرمساری افراد خواهد شد.

“جین استون” مادربزرگ 62 ساله ای است که به یک بیماری عجیب مبتلا شده که باعث به وجود آمدن دردهای بسیار شدید در قسمت کشاله ران و ساق پاهای او می شود این دردها به گونه ای هستند که اصلا نمی توان آن را تحمل کرد مگر با حرکت کردن و جنب و جوش.

او می گوید بیماری به این صورت است که درد ناگهان در پای او شروع شده و در صورتی که اقدامی نکند، درد بیشتر و بیشتر می شود تا حدی که دیگر قابل تحمل نیست و به بیهوشی می رود.

مادر بزرگی با پای خستگی ناپذیر + عکس

پزشکان تا به حال تنها راه حل دردهای او را جنب و جوش تشخیص داده اند. بیماری”پای خستگی ناپذیر” یکی از نادرترین مشکلاتی است که در میان مردم دنیا وجود دارد. البته این بیماری گاهی بسیار شرم آور هم می شود.

“جین” می گوید برخی مواقع مجبور هستم در اتوبوس یا حتی وسط خیابان شروع به دویدن یا بالا و پایین پریدن کنم که در سن من بسیار سخت و همچنین شرم آور است. او ادامه داد من به مراسم های خاکسپاری دوستانم نمی روم چون مجبور به پریدن هستم که بیشتر آبروی من را می برد.

بیماری این خانم از سن 18 سالگی آغاز شده است و در این مدت او تنها با دویدن یا بالاوپایین پریدن توانسه دردهای خود را کاهش دهد. پزشکان سال هاست برای این بیماری به دنبال درمان می گردند اما تا به حال نتوانسته اند درمان درستی برای آن پیدا کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *