خانه » اخبار روز » اجتماعی » به داد این 2 یتیم و مادرشان برسید

به داد این 2 یتیم و مادرشان برسید

سلام و ارادت

محبت کنید این گزارش را بخوانید و برای کمک به این خانواده همت کنید.

خانم ز. ح فرزند ح متولد ۱۳۴۳ هستند که دارای دوفرزند دختر ۱۶ ساله و۱۵ ساله که ۷ سال قبل بر اثر ایست قلبی، همسر خود را از دست داده است.

ظاهر مادر خانواده را ببینید باورتان نمی شود که ایشان ۴۸سال دارد چرا که دراثر مشکلات فراوان بسیار شکسته شده اند.

مادر خانواده تا همین چند وقت پیش در منازل مردم کارمی کرده که به علت ناراحتی قلبی وآسم دیگر توان کار کردن ندارد و به تازگی هم متوجه شده اند که ایشان نارسایی کلیه هم دارند ولی به خاطر هزینه بالای دکترو دارو پیگیر این مسئله نیستند.

منزل این مادر و دو دختر یتیمش استیجاری است که با مبلغ ۷ میلیون تومان در یکی از شهرهای اطراف کرج رهن کامل شده است که البته دو میلیون آن هم قرض گرفته اند.

طبقه چهارم آپارتمانی در حدود ۴۰ متر بدون هیچگونه امکانات رفاهی حتی در حد متوسط؛ بعنوان مثال تنها فرش خانه را هم خیرین تهیه کرده اند.

با توجه به اینکه این خانواده هیچ گونه درامدی به غیر از یارانه ندارند در تامین حداقلی مایحتاج زندگی به مشکل برخورده اند که فعلا به وسیله چند نفر از خیرین تا حدودی هر چند اندک به صورت ارزاق وبن خرید کالا کمک می شوند.

 

این خانواده در حال حاضر تحت پوشش کمیته امداد امام هستند وماهیانه مبلغ ۵۵ هزار تومان دریافت می کنند که مبلغ ۲۵ هزار تومان بابت اقساط وام یک میلیون تومانی که از کمیته امداد گرفته اند از حقوقشان کسر می گردد+یارانه را هم به این مبلغ اضافه کنید.

لازم به ذکر است که وضعیت تحصیلی دو فرزند خانواده بسیار عالی می باشد وبه همین خاطر دختر بزرگتر از طرف کمیته امداد به دبیرستان شاهد معرفی شده ودر حال حاضر ایشان در حال تحصیل در دبیرستان شاهد (م) می باشند ولی با توجه به دوری مسافت محل تحصیل با منزل این مسئله باعث مشکلات زیادی برای مادر خانواده شده است.

ضمنا با توجه به وضعیت مسکن بعید به نظر می رسد که با همین مبلغ فعلی بتوانند منزل مناسبی در همین حد در سه یا چهار ماه اینده که مهلت قولنامه منزل تمام می شود پیدا کنند.

 

 

جهت مشاهده کامل متن و کمک به این خانواده اینجا کلیک کنید

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. فقط برای پولاتون کیسه دوختن
  بابا یه عکس بذار ازشون
  این تاپیکی که زدید چن روز پیش هم دیده بودم
  با این کار ممکنه حساب بانکیتون هک بشه همه پول هاتون به …
  سر من این بلا اومده
  از ما گفتن بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *