خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » حمله شدید یک پرسپولیسی به فردوسی پور

حمله شدید یک پرسپولیسی به فردوسی پور

درباره آخرین اتفاقات فوتبال ایران با مهرداد میناوند به گفت و گو نشسته ایم . شاید لازم نباشد که بنویسیم او بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی و غیره است

به عنوان یک پیشکسوت پرسپولیس در مورد انتخاب مربی پرسپولیس چه نظری داری؟

ما باید مربی ای بیاورد که به پرسپولیس کمک کند و به علم روز آشنا باشد. من با آقای رویانیان حرف زدم … 3 – 4 گزینه ای که شنیده ام اگر پرسپولیس بخواهد به سراغ آنها برود، واقعاً به عقب بر می گردد. نباید این اتفاق بیافتد. آقای رویانیان مدیر مقتدری است و باید در انتخابش دقت کند . یکسری از آدمهایی که در کمیته فنی پرسپولیس هستند کسانی هستند که یک سال پرسپولیس را کوبیدند.

منصور ابراهیم زاده گزینه اصلی است. خبر داری؟

آقای ابراهیم زاده مربی خیلی خوبی هستند اما باید مراقب باشیم ماجرای فیروز کریمی در استقلال پیش نیاید . البته منصورخان قابل قیاس با آدم دیگری نیست اما اینجا پرسپولیس است دیگر. دیدید که با یحیی چه کار کردند.

بالاخره نظرت را درباره انتخاب ابراهیم زاده نگفتی .

الان که سرمربی مشخص نیست و ظاهرا هم کمیته فنی آقای ابراهیم زاده را نمی خواهد . ماجراها عین پارسال دارد جلو می رود و ته اش خدا رحم کند به پرسپولیس تا اسیر این اختلافات نشود.

آقای میناوند صحبت از برگشتن مهدی رحمتی به تیم ملی است. نظرت در این مورد چیست؟

به نظر من آقای کی روش باید روی اصول خود ایستادگی کند کن. من نمی دانم آقای فردوسی پور چرا به زور می خواهد یکی را به برنامه 90 بیاورد تا او به تیم ملی برگردد. تیم ملی خانه عمه و خاله نیست که هر کس دوست دارد بیاید و هر کس دوست دارد برود. من مهدی را دوست دارم و رفت و آمد خانوادگی با آنها دارم اما نباید طوری بشود که کی روش اصولش را زیر پا بگذارد. ما می خواهیم اینطوری به جام جهانی برویم؟

مثل اینکه درباره پرونده تبانی هم می خواستی حرف بزنی .

برعکس همه که ذهن شان درگیر رده های پایین است ، آنقدر که در لیگ برتر تبانی دیدم در لیگ یک ندیدم. اگر بخواهند در عرض 24 ساعت می توانم تمام تبانی کننده های لیگ برتر را پیدا کنم! خود من 10 تا از آنها را می شناسم و حاضرم اسم آنها را اعلام کنم. اما یک دست صدا ندارد و باید همه با هم به جنگ فساد برویم. چرا اخبار می آید اسم تبانی کنندگان را اعلام می کند در حالی که یکسری از آنها درست زندگی کرده اند خانواده دارند و آبرو دارند و هیچ گناهی هم مرتکب نشده اند. بعضی ها واقعاً بیگناه هستند.

ازکجا می دانی که بی گناه اند؟

بالاخره حکم قطعی نشده . چرا زمانی که حکمشان قطعی نیست آن را در برنامه اعلام می کنند؟ آقای فردوسی پور تو برنامه ات را به مسائل شخصی خودت قاطی کردی. به دنبال چه می گردی و چه چیزی می خواهد گیرت بیاید که با آبروی یکسری از افراد بازی می کنی؟ تو خودت مشکل نداری؟ چرا فقط به دنبال مشکل هستی. خودت از مشکلاتت خبر داری؟ چرا یک برنامه دلالی راه انداختی و بعد از آن ادامه ندادی. فقظ زورت به یکسری از افراد در لیگ یک می رسد که نصفشان هم بیگناه هستند.

منبع: گل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *