خانه » اخبار روز » نقشه ای که محسن رضایی برای رقبای ریاست جمهوری اش کشیده

نقشه ای که محسن رضایی برای رقبای ریاست جمهوری اش کشیده

نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در گفت و گویی تفصیلی با خبرآنلاین با اشاره به اینکه منتظر نتایج صلاحیت دیگر نامزدهای ریاست جمهوری است گفت: بخشی از افرادی که در کابینه ام از آنها استفاده خواهم کرد نامزدهای انتخابات فعلی هستند و بخش دیگری هم از نیروهای جوانی که باید این ها را برای آینده کشور کادرسازی کنیم به کار خواهم گرفت.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین تجارب من کادر سازی است و هیچکس در کشور به اندازه من کادر تربیت نکرده است اظهارداشت: بسیاری از کسانی که همین الان در اداره کشور هستند و یا شهید شده اند و بعضا هم برخی از آنها را مردم نمی شناسند اما مدیران قابلی هستند در دوران مدیریتی ما تربیت شده اند.

رضایی درباره برنامه اش برای استفاده از نیروهای جوان اظهارداشت: من آن تجربه را می خواهم برای نسل سوم و چهارم به کار بگیرم و لذا بسیاری از فرمانداری ها را به جوان های نسل سوم و چهارمی که فوق لیسانس و دکترا دارند خواهم داد و از میان آنها بعد از 2 سال استاندارهایی را انتخاب خواهم کرد و در سال چهارم اولین وزرای جوان را تقدیم ملت ایران می کنم که حتی ظرفیت ریاست جمهوری را هم داشته باشند.

رضایی در حالی چنین برنامه ای را در دستورکار دارد که شبکه ای نیروهای جوان را در اختیار ندارد وی در پاسخ به اینکه «آیا شما شبکه این افراد را دارید؟» اظهارداشت: به صورت دقیق ندارم اما وقتی امکان دولت در اختیار من قرار بگیرد چون عرصه باز می شود و من می توانم جوان ها را در میدان رقابت قرار دهم در آن رقابت این ها شناسایی می شوند.

وی کارآمدی و قبول داشتن رهبری و نظام را شروط واگذاری مسئولیت دردولتش عنوان کرد و گفت: میانگین سنی کابینه ام خیلی بالا نخواهد بود و سعی می کنیم مجموع و میانگین سنی آنها جوان باشد.

مشروح گفت و گوی خبرآنلاین به محسن رضایی به زودی منتشر خواهد شد.

 

منبع: خبرآنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *