خانه » فناوری های نوین » ساخت مسواکی با طعم قهوه!!

ساخت مسواکی با طعم قهوه!!

شرکت خمیردندان سازی کولگیت از برنامه های جدید خود برای تولید یک مسواک جدید خبر داده که از یک تکه کافئین داخلی برای انتقال بوی قهوه در زمان مسواک زدن در دهان کاربر برخوردار است…

شرکت خمیردندان سازی کولگیت از برنامه های جدید خود برای تولید یک مسواک جدید خبر داده که از یک تکه کافئین داخلی برای انتقال بوی قهوه در زمان مسواک زدن در دهان کاربر برخوردار است. یک درخواست ثبت اختراع نشان داده که این شرکت حتی در نظر دارد طعم ها و دارو را با این سیستم منتقل کند.

درخواست ثبت اختراع از سوی شرکت کولگیت-پالمولیو نشان داده که این فناوری به مواد شیمیایی اجازه می دهد تا در سر مسواکهای استاندارد قرار گرفته و در طول کاربری به آهستگی آزاد شود.

برنامه های این شرکت شامل طراحی تکه های نعنا و سیب و همچنین کافئین در مسواک برای بیدار کردن افراد در صبح است. بر اساس اطلاعات این اختراع، هر تکه طعم دار تا سه ماه باقی می ماند.

این شرکت همچنین می تواند داروهایی مانند آسپرین را به جای این تکه های طعم دار در مسواک قرار دهد. این درخواست ثبت اختراع همچنین از یک مسواک رژیمی رونمایی کرده که در زمان مصرف یک سرکوب کننده اشتها را از خود منتشر می کند.

در این درخواست، مسواکها با زبان شویه های متفاوت و نقاشی متغییر ترسیم شده اند که سیب به معنی طعم سیب، برف به معنی حس خنک کنندگی و برگ نعناع به معنی طعم نعنایی مسواک است.

در این درخواست ثبت اختراع آمده است: یک سیستم مراقبت از دهان شامل یک دسته و سر بوده و یک حسگر منتشر کننده ماده که یک واکنش حسگر را در حفره دهانی در زمان مصرف فرا می خواند.

همچنین در این درخواست از یک عنصر الاستومری شامل یک تصویر صحبت شده که به طور بصری نماینده واکنش حسی بوده و همچنین یک ماده حسگر منتشر شونده شامل یک طعم، حس یا دارو است. از جمله برنامه های جالب این شرکت، تولید مسواکی با طعم فلفل قرمز است.

به گفته این شرکت، می توان از ماده شیمیایی کپسایسین در فلفل قرمز برای ارائه یک ماساژ سوزشی، داغ یا گرم و همچنین یک حس داغ یا تسکین دهنده و گرم به کاربر استفاده کرد.

کپسایسین همچنین می تواند حس تسکین درد و بی حسی را در زمان مصرف موضعی ارائه کند.

 

منبع: کنجکاو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *