خانه » کامپیوتر و اینترنت » رایانه خود را به صورتی متفاوت قفل کنید + دانلود

رایانه خود را به صورتی متفاوت قفل کنید + دانلود

نرم افزار XUS PC Lock به شما این امكان را می دهد تا به جای رمزعبورهای ساده و همیشگی، الگوهای رمز را برای ورود به رايانه خود استفاده كنيد.

یكی از رایج ترین روش های محافظت از اطلاعات ذخیره شده در رایانه های شخصی، استفاده از رمز عبور هنگام ورود به سیستم عامل رایانه است. ویندوزهای XP، ویستا، ۷ و ۸ همگی از این قابلیت پشتیبانی می كنند و شما می توانید با اختصاص رمزعبور روی سیستم عامل از ورود افراد غیرمجاز به آن جلوگیری كنید.

استفاده از رمز عبور به روش همیشگی برای برخی كاربران جذابیتی ندارد و به دنبال روش های جدیدی برای استفاده از این قابلیت هستند. اگر شما هم جزو این كاربران هستید و می خواهید علاوه بر استفاده از رمزعبور برای ورود به سیستم عامل، از ظاهر همیشگی صفحه ورود به سیستم عامل نیز رهایی یابید، می توانید از XUS PC Lock كمك بگیرید.

نرم افزار XUS PC Lock به شما این امكان را می دهد تا به جای استفاده از رمزعبورهای همیشگی، الگوهای رمز را برای ورود به سیستم عامل مورد استفاده قرار دهید. به كمك این نرم افزار می توانید یك الگوی اختصاصی برای خودتان رسم كنید تا هنگامی كه سیستم عامل قفل می شود، از آن استفاده و قفل را باز كنید. در چنین شرایطی فقط الگوی رمز شما برای ورود به سیستم عامل معتبر است و هیچ كاربر دیگری نمی تواند با الگوهای دیگر، عملیات ورود را به انجام برساند. پس كافی است ماوس را در دست​تان بگیرید و الگوی خودتان را رسم كنید. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید تصویر موردنظرتان را نیز به عنوان تصویر صفحه ورود به سیستم عامل اختصاص دهید. نرم افزار XUS PC Lock به شما این امكان را می دهد تا در مواردی كه الگوی اشتباهی بیش از حد مجاز مورد استفاده قرار گرفت، شرایط هشدار فعال شده و به شما اطلاع رسانی شود.

لینک دانلود

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *