خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » واکنش رحمتی به شایعه حضور در پرسپولیس

واکنش رحمتی به شایعه حضور در پرسپولیس

تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده سازی خود برای دیدار مقابل الشباب از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد.

در تمرین امروز مجید صالح و میرشاد ماجدی به همراه حنیف عمران زاده غایب بودند. عمران زاده به دلیل سرماخوردگی در تمرین حاضر نبود.

*حدود 100 نفر از طرفداران تیم استقلال به ورزشگاه آمده بودند تا نظاره گر کارهای تاکتیکی آبی پوشان باشند. در این بین تعدادی از بانوان نیز حضور داشتند که البته از ورود آنها به مجموعه جلوگیری شد.

*آرش برهانی با 15 دقیقه تاخیر به محل تمرین آبی پوشان رسید.

*قبل از آغاز تمرین تعدادی از طرفداران استقلال با مهدی رحمتی عکس یادگاری گرفته و از او سوال می کردند که آیا به تراکتو ر سازی می رود یا پرسپولیس. رحمتی پاسخی به آنها نداد و می گفت کسی از فردایش خبر ندارد.

*امیر قلعه نویی در ابتدای تمرین امروز بازیکنان تیم استقلال را دور هم جمع کرد و نزدیک به 15 دقیقه با آنها به صحبت پرداخت. بازیکنان تیم استقلال که از وضعیت مالی و عدم دریافت مطالباتشان گلایه داشتند ناراحتی خود را به سرمربی تیم منتقل کرده و قلعه نویی نیز توضیحاتی را به آنها ارائه کرد.

مجتبی جباری شب گذشته به نمایندگی از بازیکنان در جلسه با کادر فنی و مسئولان استقلال صحبت های بازیکنان را منتقل کرد و قلعه نویی نیز امروز از جباری خواست تا همان صحبت ها را به بازیکنان منتقل کند. همچنین سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفت با وجود همه مشکلات و شرایط، بازی روز چهارشنبه را جدی بگیرند.

*بازیگر نقش دکتر جکول سریال شب های برره امروز در تمرین استقلال حضور داشت.

*منصور پورحیدری، دکتر نوروزی، شاهرخ بیانی و مهدی فنونی زاده به همراه سیروس دین محمدی نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند.

*محور اصلی تمرینات امروز تیم استقلال کار با توپ، برنامه های تاکتیکی، شوت به سمت دروازه و فوتبال درون تیمی بود که بازیکنان زیر نظر قلعه نویی آنها را پشت سر گذاشتند. سرمربی استقلال که با لباس ورزشی در تمرین شرکت کرده بود تمام کارهای تاکتیکی را زیر نظر داشت.

*مهدی رحمتی امروز با فرزند خود به تمرین آمده بود و پسر او در حین تمرین خودش را به مصدومیت می زد و از یکی از اعضای کادر پزشکی می خواست تا پایش را مداوا کند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *