خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » رویانیان درباره دایی چه گفت؟

رویانیان درباره دایی چه گفت؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با موافقت کتبی زنجانی مالک باشگاه راه آهن اعلام کرد در صورتی که با دایی به توافق نهایی برسد، قرارداد او با راه آهن فسخ می شود.

محمد رویانیان  پس از سکوت و سپس بیانیه باشگاه راه آهن اظهار داشت: ابتدا باید این را عرض کنم که هرگونه مذاکره با دایی با هماهنگی باشگاه راه آهن بود.

وی افزود: من به آقای زنجانی مالک باشگاه راه آهن نامه ای نوشتم و ایشان هم به باشگاه پرسپولیس لطف کرد و موافقت کتبی خود را اعلام کرد.

وی افزود: اگر با علی دایی به توافق برسیم از نظر راه آهن پیوستن این مربی به پرسپولیس بلامانع است و فسخ قرارداد ایشان اشکالی ندارد. این دستور مالک باشگاه راه آهن بود.

رویانیان ادامه داد: آقای زنجانی همچنین اعلام کرد این آمادگی را دارد که خودش این موضوع را به مطبوعات اعلام کند، پس همه چیز با هماهنگی با مسئولان راه آهن بود و خدای ناکرده ما به دنبال زیر پا گذاشتن اصول حرفه ای نبودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من نمی خواهم از دوست عزیزم آقای رئیسی کیا گله کنم اما به ایشان هم عرض می کنم هرگونه مذاکره با دایی در خصوص گزینه های سرمربیگری پرسپولیس با هماهنگی با مسئولان باشگاه راه آهن بود و من حتی مجوز کتبی این موضوع را گرفتم که جا دارد از جناب آقای زنجانی تشکر کنم.

 

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *