خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » پروین: رویانیان و دایی را حمایت می کنم

پروین: رویانیان و دایی را حمایت می کنم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر برخی آقایان به جلسه هیئت مدیره نرفتم که فردا یا پس فردا شاگردانم را علیه من بسیج نکنند.

علی پروین اظهار داشت: به نظر من هر چند گزینه ای که رویانیان برای پست سرمربیگری پرسپولیس انتخاب کرد بچه های بسیار خوب و شاگردان ممتاز ما بودند و پرسپولیس همیشه به آنها افتخار می کند.

وی افزود: همه می دانند که باید یک سرمربی را انتخاب کرد و همین موضوع کار رویانیان، هیئت مدیره و حتی کمیته فنی را سخت کرده بود چون هر چهارتا خوب و قلدر بودند و لیاقت سرمربیگری داشتند.

پروین در خصوص غیبتش در خصوص جلسه امروز نیز گفت: خیلی خوب شد که این سؤال را پرسیدید امروز به جلسه نرفتم چون می دانستم یک نفر انتخاب می شود و فردا پس فردا برخی دوستان شاگردانم را علیه من بسیج نکنند و بگویند که پروین تو را خط زد و کنار زد.

وی افزود: خودشان می دانند که این افراد چه کسانی هستند و دنبال چه هدفی می روند به همین دلیل امروز من در جلسه حضور پیدا نکردم اما مطمئن باشید هر کس که سرمربی می شد حمایتش می کردم.

پروین یادآور شد: الان هم با قدرت از رویانیان و دایی حمایت می کنم. کارنامه آقای دایی مشخص است و او بچه خوشفکر و فوتبال بلدی است ضمن تبریک به دایی امیدوارم مایلی کهن درخشان، ابراهیم زاده و حتی پیروانی هم در آینده موفق باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی ها می گویند شما از یک نفر خاص در رأی هایتان حمایت کردید گفت: دنبال این حرف ها نمی روم می بینید که برخی اوقات هر چی دلشان می خواهند می نویسند اما من زیاد پیگیری نمی کنم. بعضی ها دوست دارند از زبان من یا علیه من کارهایی انجام دهند اما من فردی نیستم که جواب شاگردهایم را بدهم و یا بخواهم رودرروی کسی بایستم امروز هم اگر می آمدم همین بچه ها و شاگردهایم را علیه من شیر می کردند که متاسفانه این کار الان دیده می شود ما به جای حاشیه باید به فوتبالمان از لحاظ فنی کمک کنیم تا به جام جهانی برویم.

پروین در پایان در خصوص شرایط تیم ملی نیز گفت: کارمان برای رفتن به جام جهانی سخت است اما انشاء الله این هم از پس کار سخت بربیاییم ای کاش کی روش روی نام رحمتی خط قرمز نمی کشید. اما این اتفاق افتاده و من باز هم برای کی روش و تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

 

منبع: ورزش 3

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.