خانه » اخبار روز » مشاور هاشمی: هاشمی مطیع قانون است

مشاور هاشمی: هاشمی مطیع قانون است

محمدرضا صادق مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که آیت الله هاشمی همواره در خدمت نظام و همراه رهبری بوده و خواهد بود و در چارچوب مصلحت نظام حرکت می کند.

 

محمدرضا صادق در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص واکنش آیت الله هاشمی رفسنجانی به عدم احراز صلاحیتش برای ریاست جمهوری، اظهار داشت: آقای هاشمی همواره در خدمت نظام و انقلاب و همراه امام و رهبری بوده و خواهد بود.

 

وی افزود: ایشان همواره به عنوان امین امام و رهبری در مسئولیت های مهم خدمت کرده و اکنون نیز در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور دارد و لذا در چارچوب مصلحت نظام عمل می کند.

 

مشاور رئیس مجمع تشخیص نظام گفت: آیت اله هاشمی رفسنجانی یک مجتهد مبارز و انقلابی و از پیشتازان عرصه خدمت هستند و همواره در تمام صحنه ها به تکلیف عمل کرده است.

 

صادق افزود: قطعا آیت الله هاشمی رفسنجانی نظرشان را در خصوص نظر شورای نگهبان اعلام می کنند اما سابقه ایشان نشان داده که در چارچوب قانون و مصالح ملی حرکت می کنند.

 

وی بر همین اساس گفت: جوّی که از سوی برخی بوجود آمده که ادعا کردند آقای هاشمی فراتر از قانون حرکت می کند،  جوّی تخریبی است که علیه ایشان بوجود آمده.

 

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان با اشاره به سخن حضرت امام(ره)  که فرمودند هاشمی زنده است تا نهضت زنده است به کسانی که خود را حامی ایشان می خوانند توسعه کرد در مسیر قانون و مسیری که آقای هاشمی حرکت می کند، حرکت کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *