خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » لیست بازیکنان مد نظر دایی برای پرسپولیس

لیست بازیکنان مد نظر دایی برای پرسپولیس

حالا كه حضور علی دایی در پرسپولیس قطعی شده همه درباره لیست بازیكنان مد نظر او و البته بازیكنانی كه او نمی خواهد حرف می زنند.ظاهرا دایی درباره لیستش از طریق وكیل خود به رویانیان مسائلی را ذكر كرده اما هنوز نمی توان در خصوص لیست قطعی او صحبت كرد.

با این حال به نظر می رسد اگر خط به خط بازیكنان فصل گذشته پرسپولیس را بررسی كنیم خواهیم دید به احتمال فراوان دایی بیشتر نفرات فصل قبل را می خواهد و بعید است دست به خانه تكانی اساسی بزند.

از خط دروازه كه شروع كنیم به نیلسون كوریا می رسیم كه باشگاه مدتی است مذاكره با او را آغاز كرده اما هنوز به توافق نرسیده است.بعید است دایی  هم نظر منفی روی نیلسون داشته باشد اما اگرباشگاه  با نیلسون به توافق نرسد دایی هم  اصراری به استفاده از این برزیلی سن بالا ندارد  و شاید به یك دروازه بان ایرانی و مورد اعتمادش رو بیاورد.نفر دوم این پست هم رضا محمدی است كه قرارداد دارد و بعید است از تیم جدا شود.

در خط دفاع تمام بازیكنان محبوب دایی دور هم جمع شده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد  همه این مدافعان در تیم می مانند.سیدجلال حسینی،محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی كه با دایی رابطه بسیار خوبی دارند احتمالا اگر قصد قطعی برای جدایی داشته باشند حتما از این تیم خواهند رفت وگرنه همه می دانند هم دایی آنها را می خواهد هم خودشان دوست دارند با او دوباره كار كنند.

محمدرضا خانزاده هم با دایی در راه آهن كار كرده و مورد اعتماد اوست  پس می ماند شجاع خلیل زاده كه یكی از بهترین های لیگ در فصل گذشته بوده و اگر خود شجاع نخو اهد   و راهش را به سوی اصفهان كج نكند دایی حتما او را می خواهد.

در مورد حسین ماهینی و مهرداد پولادی اما حرف زیادی نمی توان زد  و معلوم نیست این دو نفر بمانند.با توجه به اینكه هر دو نفر ملی پوش هستند احتمالا دایی به هر دو نفر وثوق دارد اما باید دید این دو نفر هم راضی به ادامه همكاری با پرسپولیس هستند یا نه.

امیرحسین فشنگچی هم كه در این یكی دو ساله خیلی خوب خودش را در تیم حفظ كرده به خواسته دایی به پرسپولیس آمده و بعید است به خاطر علاقه ای كه به دایی دارد از پرسپولیس جدا شود.دایی هم احتمالا او را حفظ خواهد كرد تا تعداد چپ پاهای تیمش كم نشود.

در خط میانی تكلیف ستاره ها تقریبا روشن است.محمد نوری كه سودای رفتن در سر داشت با سرمربیگری دایی حتما در تصمیمش تجدید نظر خواهد كرد و با توجه به علاقه ای كه دایی به او دارد یكی از اولین بازیكنانی است كه باید قراردادش را تمدید كند.

با این حال بازگشت دایی به پرسپولیس احتمالا مساوی است با تاكید علی كریمی بر تصمیم خداحافظی اش  و به نظر نمی رسد جایی برای جادوگر در تیم دایی باشد.

با این حال شاید ادامه همكاری با پرسپولیس  برای مهره هایی مثل كلاه كج،نقی زاده،پروویچ  و ولاتكو هم  سخت شده باشد چرا كه شاید دایی آنها را نخواهد.البته بازیكنی مثل نقی ازاده قرارداد دارد و احتمالا می ماند.رضا حقیقی دیگر بازیكن خط میانی پرسپولیس هم از جمله بازیكنانی است كه قرارداد دارد و آنقدر خوب هست كه در تیم بماند.ظاهرا هم حقیقی از حضور در پرسپولیس راضی است هم اینكه مشكلی با دایی ندارد و در تركیب  تیم می ماند.

در خط حمله هم رضایی و نوروزی زوج  مورد علاقه  دایی هستند و رضایی جزو اولین بازیكنانی است كه باید برای تمدید قراردادش اقدام كند.انصاری فرد هم كه دیگر دست پرورده خود دایی است و ابتدا قرار بود در زمان او پرسپولیسی شود.

فقط می ماند تكلیف محمد قاضی كه حرف زدن درباره او كمی ابهام برانگیز و دشوار است.قاضی تصمیم داشت پرسپولیس را ترك كند اما معلوم نیست كه دایی جلوی او را بگیرد یا نه.

همچنین از آنجایی كه هنوز دایی لیست خریدی به رویانیان نداده درباره نفرات جدید نمی توان حرفی زد مگر پرسپولیسی های راه آهن .بعید نیست دایی بازیكنانی مثل بهادر عبدی،حمیدرضا علی عسگری و حتی سامان آقازمانی را به پرسپولیس برگرداند و حتی مجتبی شیری را هم بخو اهد كه باید دید در روزهای آینده از این حیث چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

منبع: goal.com
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *