خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » مصطفی زمانی درباره ی ممنوع التصویر شدن اش در تلویزیون توضیح می دهد!

مصطفی زمانی درباره ی ممنوع التصویر شدن اش در تلویزیون توضیح می دهد!

مصطفی زمانی با انتقاد از عملكرد صدا و سیما كاندیداتوری اش در انتخابات شورای شهر را تكذیب كرد. طی روزهای گذشته دستورالعملی به برنامه سازان صدا و سیما ارسال شده كه در آن پخش نام و تصاویر كاندیداهای شورای شهر ممنوع اعلام شده است.

در میان این اسامی نام مصطفی زمانی نیز به چشم می خورد كه حتی واحد بازرگانی صدا و سیما طی روزهای گذشته به همین دلیل نام و تصویر این بازیگر را از تیزرهای «ملكه» حذف كرده است. اتفاقاتی كه تعجب مصطفی زمانی را به همراه داشته است.

او روز گذشته با انتقاد از عملكرد صدا و سیما به خبرنگار «بانی فیلم» گفت: نمی دانم صدا و سیما با استعلام از كدام مرجع این اخبار نادرست را دریافت كرده و متعاقباً نام و تصاویر من را حتی در تیزرهای فیلم «ملكه» حذف كرده است.

 

مصطفی زمانی در ادامه گفت: من برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام نكرده ام و پیش از این بارها اعلام كرده بودم كه اصلاً مخالف حضور بازیگران در عرصه سیاست هستم.

در هفته های گذشته چهره هایی چون امید و امین زندگانی، دانیال عبادی، افسانه بایگان، محمدرضا عیوضی، الهه رضایی، عبدالحسین مختاباد و… برای حضور در شورای شهر تهران ثبت نام كرده بودند كه ظاهراً همه آنها رد صلاحیت شدند.

منبع: کافه سینما

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. مصطفی از بازیگر های خیلی خوبه کشور ماست نباید اینجوری بشه ان شاالله هر چه سریعتر حل بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.