خانه » اخبار روز » مهلت ضرب الاجل داریوش ارجمند به کی روش برای عذرخواهی

مهلت ضرب الاجل داریوش ارجمند به کی روش برای عذرخواهی

رفتار سرمربی تیم ملی نسبت به هادی عقیلی و مهدی رحمتی، انتقاد داریوش ارجمند را هم برانگیخت. وی جمعه به کی روش وقت داده تا از مردم ایران عذرخواهی کند!

داریوش ارجمند که تاکنون بارها علاقه خود را به فوتبال با اظهارنظر درباره مسائل این رشته نشان داده است، درباره واکنش کارلوس کی روش به ترک نشست خبری تیم ملی به دلیل سوال خبرنگاران درباره هادی عقیلی و مهدی رحمتی عنوان کرد: پرتغالی؛ شما به کشوری آمده ای که سابقه و تمدن 10 هزار ساله دارد.

 

وقتی چند خبرنگار سوالی را مطرح می کنند، نباید جلسه را ترک کنی و بروی. این کار درستی نیست. حق نداری با اصحاب رسانه که نمایندگان افکار عمومی هستند این گونه برخورد کنی.

 

عصبانیت ارجمند نسبت به حرکت کی روش در حدی بود که برای او ضرب الاجل هم تعیین کرد. او در ادامه صحبت هایش افزود: پرتغالی؛ تا روز جمعه به تو وقت می دهم که از مردم ایران بابت این رفتارها عذرخواهی کنی.

 

تو در همین ایران است که فرصت بزرگ و پول خوبی را به دست آورده ای و باید به خواست مردم احترام بگذاری. این رفتارها قابل قبول نیستند. کاری کن که سال ها بعد اگر گذارت به ایران افتاد، بتوانی با مردم این سرزمین کهن رودررو شوی.

منبع: شفاف

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *