خانه » اخبار روز » فرار 2 کیف قاپ از سیبل شلیک پلیس

فرار 2 کیف قاپ از سیبل شلیک پلیس

تیراندازی پلیس به دو موتورسوار کیف قاپ در صحنه سرقت از زنی رهگذر نیز جلوی فرار آنان را نگرفت.ساعت 11 ظهر دیروز فریادهای زنانه ای در چند قدمی کیوسک پلیس خبر از قاپیدن کیفش از جلوی بانکی در خیابان سلیمان خاطر داد.

ماموران کلانتری که در کیوسک پلیس حاضر بودند با شنیدن صدای این زن خیلی زود خود را به بیرون از کیوسک رساندند و در حالی که دو دزد موتورسوار را در جهت مخالف خیابان در حال حرکت به سوی خودشان دیدند یکی از ماموران خیلی زود اسلحه اش را آماده شلیک کرد و بعد از فرمان «ایست»،  «ایست»، آن ها را نشانه گرفت اما گلوله ای به دزدان موتورسوار اصابت نکرد و تبهکاران پا به فرار گذاشتند.

تیم خبری شوک خیلی زود خود را به محل این سرقت رساند و در حالی که زن مالباخته سوار خودروی پلیس شده بود و هیچ حرفی به خبرنگاران نزد پای حرف های شاهدی نشستند.

این مرد گفت: دزدان سوار موتور پولسار سیاه رنگ بودند و کیف زن را که از بانک بیرون آمده بود، قاپیدند و در جهت مخالف خیابان و به سمت کیوسک کلانتری حرکت می کردند که پلیس را پیش روی خود دیدند.وی در ادامه گفت: یکی از دزدان وقتی پلیس را دید احساس کردم اسلحه در دست داشت و دستش را به سمت پلیس گرفت و مامور کیوسک نیز به سمت آن ها شلیک کرد در حالی که فاصله شان کم بود هیچ کدام از آن ها هدف گلوله قرار نگرفتند.

بنا بر این گزارش  در حالی ادعاهای این شاهد عینی مطرح شده که یکی از ماموران پلیس به شوک گفت: دزدان اسلحه ای در دست نداشتند و شانس به آن ها روی کرد که گلوله مامور به آن ها اصابت نکرد.این گزارش حاکی است زن مالباخته تحت تحقیق قرار گرفته تا با مشخص شدن میزان پول سرقتی و چهره نگاری دزدان ردیابی های تخصصی برای دستگیری آنان صورت گیرد.

منبع: پایگاه اینترنتی شبکه خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *