خانه » اخبار روز » پایان تلخ مهمانی دانشجویی در شب تاریک

پایان تلخ مهمانی دانشجویی در شب تاریک

دانشجوی جوان وقتی خانه دوستش را ترک کرد در دام دزد شیشه ای افتاد و به قتل رسید. ساعت 3 بامداد هشتم فروردین ماه سال جاری وقتی مرد جوانی در تاریکی خیابان کبکانیان بلوار کشاورز با ضربات چاقو به قتل رسید پلیس چاقوی دولبه و خون آلودی را در چند قدمی جسد پیدا کرد.

بازپرس رسولی، از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران شبانه در قتلگاه این مرد جوان که هیچ مدرکی همراه نداشت پای گذاشت و دستور داد تا تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی پرده از راز این قتل بردارند.

کارآگاهان در نخستین مرحله تحقیقات پی بردند ساعت 5/1 صبح خانواده ای اعلام کرده اند که یکی از اعضای خانواده آن ها به نام «یاسر» 32ساله که دانشجو بوده و معلولیت حرکتی از ناحیه پا دارد، از 2 ساعت پیش با خودروی پراید خانه یکی از دوستانش واقع در میدان پاستور را به قصد بازگشت به خانه ترک کرده و از آن پس هیچگونه اطلاعی از وی وجود ندارد و از ساعت یک بامداد موبایلش خاموش شده است.

با همین ادعاها مشخص شد قربانی جنایت همان جوان دانشجو بوده است. همین کافی بود تا دستور توقیف خودروی پراید به پلیس سراسری مخابره و تجسس ها در شاخه دیگری روی عابربانک ها متمرکز شد.بررسی ها نشان داد دهم فروردین ماه و تنها 2 روز پس از جنایت برداشت پول از حساب یاسر در شعبه نبرد شمالی صورت گرفته و کارآگاهان با مراجعه به شعبه بانک خیابان نبرد شمالی و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته موفق به شناسایی چهره جوانی شدند که با یک پراید سفید رنگ به بانک رفته و اقدام به برداشت پول از حساب یاسر کرده است.

پایان تلخ مهمانی دانشجویی در شب تاریک

این مظنون که مسعود 29 ساله است شناسایی شد و روز چهارم اردیبهشت ماه وی را دستگیر کردند و همزمان کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو یاسر نیز توسط مأموران پلیس در خیابان نبرد شمالی پیدا شده است.

مسعود اتهام دزدی عابربانک جوان دانشجو را به گردن برادرش انداخت و گفت: «چند روز پیش برادرم به نام مهدی که 28 ساله است عابر بانکی را به من داد و به هیچ عنوان اطلاع نداشتم که آن سرقتی است.»

مهدی که یک جوان شیشه ای است ابتدا هرگونه دخالت در قتل و سرقت از یاسر را نپذیرفت اما بازرسی از اتاق خواب خانه مهدی در خیابان نبرد کافی بود تا سوئیچ پراید و مدارک آن که در شب جنایت از جوان دانشجو به سرقت رفته بود پیدا شود و از سوی دیگر کارآگاهان پی بردند مهدی به خاطر سرقت خودرو و فروش مواد بارها به زندان افتاده است.

مهدی ساعت 5 عصر سی ام اردیبهشت ماه بود که لب به اعتراف گشود و گفت: «شب حادثه، بعد از مصرف شیشه و در ساعات پایانی شب، برای خرید مواد از خانه خارج و مسیر طولانی را پیاده رفتم.

در بین راه، برای خودرویی که در حال حرکت بود دست تکان دادم و راننده اش که همان قربانی جنایت بود، چند قدم جلوتر توقف کرد و من را سوار کرد؛ بعد از آن از وی تشکر کردم؛ چند دقیقه بعد قربانی درخصوص علت بیرون آمدنم در این ساعت از شب پرسید و من نیز گفتم که قصد خرید شیشه را دارم و همزمان با چاقویم که آن را در آستین سمت راستم پنهان کرده بودم، چند ضربه به یاسر زده و وقتی می خواستم ضربات بعدی را بزنم، وی ترمز شدیدی کرد و در حالی که دست مرا گرفته بود تا مانع از چاقو خوردنش بشود، چاقو به سینه اش فرو رفت، وحشت زده از خودرو پیاده و قربانی را از آن بیرون کشیدم و به گوشه ای از خیابان انداختم؛ وقتی می خواستم باز سوار بشوم، متوجه چاقو شدم که روی صندلی سمت راننده افتاده که آن را به بیرون از خودرو پرتاب کردم و به سرعت در پشت فرمان نشسته و از محل متواری شدم؛ به نزدیکی های خانه که رسیدم، خودرو را در سر کوچه خالقی پارک و مدارک آن و دیگر وسایل داخلش که عابربانک قربانی نیز بین آن ها بود به را سرقت بردم.

منبع: پایگاه اینترنتی شبکه خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *