خانه » اخبار روز » سرنوشت پسر بچه گمشده پس از 28 ماه در هاله ابهام

سرنوشت پسر بچه گمشده پس از 28 ماه در هاله ابهام

به گزارش خبرنگار مهر، 15 شهریور سال 89 زنی با مراجعه به کلانتری 121 سلیمانیه به مأموران اعلام کرد که پسر 14 ساله اش به نام معین در چهارم تیر از خانه خارج شده و دیگر مراجعه نکرده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدانی” و به دستور قاضی هاشمیان ، دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

مادر فقدانی در زمان حضور در کلانتری و در پاسخ به سؤال مأموران در خصوص علت مراجعه دیر خود به پلیس ، گفت : ” پسرم پیش از این سه بار دیگر گم شده بود و هر بار پس از گذشت یک یا دو هفته از سوی بهزیستی پیدا و به ما تحویل داده می شد ” .

با آغاز تحقیقات در پایگاه ششم بلافاصله تصاویر فقدانی به همراه دیگر مشخصات وی از جمله رنگ و نوع لباس ها ( تی شرت آبی و شلوار و کفش مشکی ) در اختیار سازمان بهزیستی ، کانون اصلاح و تربیت ، پزشکی قانونی ، مراکز انتظامی ( کلانتری ها ) و …. قرار داده شد تا در صورت به دست آمدن هرگونه خبر بلافاصله موضوع به پایگاه ششم پلیس آگاهی اعلام شود اما با وجود تمامی این اقدامات و پیگیری های به عمل آمده ، هیچگونه اطلاعات قابل بهره برداری در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم قرار نگرفت و خانواده فقدانی نیز در تحقیقات هیچگونه اطلاعات مفیدی برای پیگیری ارائه نکردند .

سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی ، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به ادامه رسیدگی به این پرونده در پایگاه ششم پلیس آگاهی ، گفت : در ادامه رسیدگی به پرونده و درخواست های مکرر خانواده فقدانی در خصوص انتشار تصویر فرزندشان ، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین خاطر از تمام شهروندان که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعاتی در خصوص محل تردد و یا سرنوشت وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21867965 در اختیار تیم فقدانی پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *